"Фелісія" — вчись із задоволенням!

  Вища освіта у Канаді

Канада – одна з найбільших та багатокультурних країн світу. Її ще називають державою «емігрантів». Тут усі рівні, немає дискримінації, що створює сприятливу атмосферу для навчання і життя.

1024px-Vancouver-bridge

Чим приваблива Канада?

 • у рейтингу найкомфортніших для життя країн, Канада займає перші місця. Тут спокійно, безпечно та соціально захищено;
 • навчання у коледжах та університетах – один з найкращих та найкоротших шляхів для легального працевлаштування або еміграції;
 • отримавши канадський диплом, іноземні студенти мають можливість легально працевлаштуватись на термін до 3-х років.

studycanada

Особливості навчання:

 1. Навчання у ВИШах. Вища освіта представлена університетами і коледжами. Вони відрізняються тим, що в останніх немає програм магістратури. Навчання у коледжах, дешевше, ніж в університетах, має більш практичний нахил і дозволяє краще адаптуватись після школи. 
 2. Магістратура – тільки для науковців. Більшість студентів обмежуються ступенем бакалавра. У магістратуру йдуть в основному ті, хто бажає присвятити себе науці чи викладанню.
 3. Навчальні заклади переважно державні.
 4. «Практична» освіта. Наявність великої кількості навчальних програм, орієнтованих на отримання практичних професійних навичок. Тривалість – від 1 до 3 років. Дають конкретну спеціальність і документ про освіту.
 5. Унікальна пропозиція Канади. Вищу освіту можна здобути за коротший термін, ніж в інших країнах. 2-річна програма «Diploma», 3-річна «Advanced diploma», 4-річна (бакалавр) – «Degree». 2-3-річні програми дають можливість отримати освіту для працевлаштування, за більш короткий період.
 6. Ким модно бути в Канаді? Одні з найпопулярніших напрямів навчання – бізнес та економіка, IТ-спеціальності, анімація, 3D-графіка, інженерні, природничі науки. Затребувані спеціальності, пов’язані з видобутком і переробкою нафти, з охороною навколишнього середовища.
 7. Вартість освіти. Навчання у коледжах коштує від 10 до 18 тис. канадських доларів/рік, в університетах – від 12 до 30 тис./рік.
 8. Вступають найкращі. Для вступу до канадського ВНЗ необхідно, щоб останні три роки в українській школі (9, 10, 11 класи) у вступника була хороша успішність і високий рівень англійської (IELTS 6-6,5). Для творчих спеціальностей треба напрацьовувати портфоліо.
 9. Опукунство. Іноземні громадяни до 18-ти років повинні мати офіційного опікуна на території країни. Багато університетів і коледжів не надають таку послугу, її треба замовляти окремо. Вирішення проблеми – навчання у старших класах канадської школи.
 10. Навчайся і працюй. Студенти мають право працювати 20 годин на тиждень у навчальний період і цілий робочий день на канікулах. Часто навчальні заклади пропонують оплачуване стажування, зокрема, у післядипломних програмах, великий плюс при подальшому працевлаштуванні.

МОЦ “Фелісія” є партнером Міжнародного професійного коледжу  LaSalle (Монреаль, Канада)

Рекомендуємо для вступу

Степень-Магистратура-В-Области-Маркетинга-Коммуникации-И-Моды-События

м. Монреаль

Міжнародний професійний коледж  LaSalle

http://www.lasallecollege.com/

Це один з найкрупніших, провідний канадський двомовний професійний коледж. Входить до холдингу приватних ВИШів LaSalle International: 3 коледжі в Монреалі (Квебек), 1 – у Ванкувері (Британська Колумбія).

Представництва (кампуси) знаходяться на 5-ти континентах світу: Північна та Південна Америка, Європа, Азія, Африка і Австралія. Міста, які користуються найбільшою популярністю серед студентів пост-радянських країн, включаючи Україну: Монреаль, Ванкувер (Канада), Барселона (Іспанія), Мельбурн (Австралія).

У коледжі навчаються студенти із 75 країн світу. Освіта, яку отримують тут,  поєднує очікування молодих спеціалістів і вимоги працедавців.

Коледж активно розвиває курс на міжнародне навчання – 20% із загальної кількості студентів приїжджають сюди з різних куточків світу.

LaSalle пропонує 60 програм навчання в 5 школах:

 • Міжнародна школа моди, мистецтв та дизайну;
 • Міжнародна школа готельного менеджменту та туризму;
 • Школа гуманітарних та соціальних наук;
 • Міжнародна школа бізнесу та технологій;
 • Школа онлайн-навчання.

Навчання проходить англійською та французькою мовами. Акцент робиться на практику, що робить освіту в коледжі Ласаль вдалою інвестицією у свою кар’єру.

У 2013 році сайт Fashionista.com визнав коледж LaSalle одним із 50 кращих шкіл моди у світі. А в 2014 – коледж завоював 4 призи із 5 на конкурсі Telio Design Competition.Записатися на консультацію

Вибрати

   Останні новини    Всі новини

Безкоштовна освіта у Чехії

Друзі! Безкоштовна вища освіта у Чехії – це реальність! 18 лютого у Полтаві  відбудеться зустріч із представником чеського освітнього центру Association,...

Китай стає ближчим або як ми провели зустріч «ЗАМЕТКИ НЕ ПУТЕШЕСТВЕННИКА»

Презентація про Піднебесну та навчання у цій країні, пройшла дуже цікаво і  на одному подиху. Олена Катаєва ділилася власними враженнями...

Зустріч з блогером Женею Васютою

Друзі! Всі ми із захопленням спостерігали за відеоблогом #НаВласніОчі, який креативно і натхненно вела наша колишня учениця, а тепер –...

Центр «Фелісія» запрошує на презентацію про Китай

Друзі! Як і обіцяли, ділимося з вами чудовою новиною! Запрошуємо усіх, хто цікавиться Сходом – на зустріч «ЗАМЕТКИ НЕ ПУТЕШЕСТВЕННИКА....

Вступ до словацького університету БЕЗ ІСПИТІВ!!

У європейських ВИШах вступна кампанія-2019/2020 – в самому розпалі! А це означає, що саме час подати заявку на вступ до...

Вища школа бізнесу у Вроцлаві (Польща) пропонує знижки на навчання!

Із радістю повідомляємо вам, що у польських університетах розпочалася вступна кампанія-2019/2020! Вища школа бізнесу у Вроцлаві (Wyższa Szkoła Handlowa we...
Залишiть свій номер телефону та наш фахівець вам передзвонить!