"Фелісія" — вчись із задоволенням!

  Вища освіта у Канаді

Канада – одна з найбільших та багатокультурних країн світу. Її ще називають державою «емігрантів». Тут усі рівні, немає дискримінації, що створює сприятливу атмосферу для навчання і життя.

1024px-Vancouver-bridge

Чим приваблива Канада?

 • у рейтингу найкомфортніших для життя країн, Канада займає перші місця. Тут спокійно, безпечно та соціально захищено;
 • навчання у коледжах та університетах – один з найкращих та найкоротших шляхів для легального працевлаштування або еміграції;
 • отримавши канадський диплом, іноземні студенти мають можливість легально працевлаштуватись на термін до 3-х років.

studycanada

Особливості навчання:

 1. Навчання у ВИШах. Вища освіта представлена університетами і коледжами. Вони відрізняються тим, що в останніх немає програм магістратури. Навчання у коледжах, дешевше, ніж в університетах, має більш практичний нахил і дозволяє краще адаптуватись після школи. 
 2. Магістратура – тільки для науковців. Більшість студентів обмежуються ступенем бакалавра. У магістратуру йдуть в основному ті, хто бажає присвятити себе науці чи викладанню.
 3. Навчальні заклади переважно державні.
 4. «Практична» освіта. Наявність великої кількості навчальних програм, орієнтованих на отримання практичних професійних навичок. Тривалість – від 1 до 3 років. Дають конкретну спеціальність і документ про освіту.
 5. Унікальна пропозиція Канади. Вищу освіту можна здобути за коротший термін, ніж в інших країнах. 2-річна програма «Diploma», 3-річна «Advanced diploma», 4-річна (бакалавр) – «Degree». 2-3-річні програми дають можливість отримати освіту для працевлаштування, за більш короткий період.
 6. Ким модно бути в Канаді? Одні з найпопулярніших напрямів навчання – бізнес та економіка, IТ-спеціальності, анімація, 3D-графіка, інженерні, природничі науки. Затребувані спеціальності, пов’язані з видобутком і переробкою нафти, з охороною навколишнього середовища.
 7. Вартість освіти. Навчання у коледжах коштує від 10 до 18 тис. канадських доларів/рік, в університетах – від 12 до 30 тис./рік.
 8. Вступають найкращі. Для вступу до канадського ВНЗ необхідно, щоб останні три роки в українській школі (9, 10, 11 класи) у вступника була хороша успішність і високий рівень англійської (IELTS 6-6,5). Для творчих спеціальностей треба напрацьовувати портфоліо.
 9. Опукунство. Іноземні громадяни до 18-ти років повинні мати офіційного опікуна на території країни. Багато університетів і коледжів не надають таку послугу, її треба замовляти окремо. Вирішення проблеми – навчання у старших класах канадської школи.
 10. Навчайся і працюй. Студенти мають право працювати 20 годин на тиждень у навчальний період і цілий робочий день на канікулах. Часто навчальні заклади пропонують оплачуване стажування, зокрема, у післядипломних програмах, великий плюс при подальшому працевлаштуванні.

МОЦ “Фелісія” є партнером Міжнародного професійного коледжу  LaSalle (Монреаль, Канада)

Рекомендуємо для вступу

Степень-Магистратура-В-Области-Маркетинга-Коммуникации-И-Моды-События

м. Монреаль

Міжнародний професійний коледж  LaSalle

http://www.lasallecollege.com/

Це один з найкрупніших, провідний канадський двомовний професійний коледж. Входить до холдингу приватних ВИШів LaSalle International: 3 коледжі в Монреалі (Квебек), 1 – у Ванкувері (Британська Колумбія).

Представництва (кампуси) знаходяться на 5-ти континентах світу: Північна та Південна Америка, Європа, Азія, Африка і Австралія. Міста, які користуються найбільшою популярністю серед студентів пост-радянських країн, включаючи Україну: Монреаль, Ванкувер (Канада), Барселона (Іспанія), Мельбурн (Австралія).

У коледжі навчаються студенти із 75 країн світу. Освіта, яку отримують тут,  поєднує очікування молодих спеціалістів і вимоги працедавців.

Коледж активно розвиває курс на міжнародне навчання – 20% із загальної кількості студентів приїжджають сюди з різних куточків світу.

LaSalle пропонує 60 програм навчання в 5 школах:

 • Міжнародна школа моди, мистецтв та дизайну;
 • Міжнародна школа готельного менеджменту та туризму;
 • Школа гуманітарних та соціальних наук;
 • Міжнародна школа бізнесу та технологій;
 • Школа онлайн-навчання.

Навчання проходить англійською та французькою мовами. Акцент робиться на практику, що робить освіту в коледжі Ласаль вдалою інвестицією у свою кар’єру.

У 2013 році сайт Fashionista.com визнав коледж LaSalle одним із 50 кращих шкіл моди у світі. А в 2014 – коледж завоював 4 призи із 5 на конкурсі Telio Design Competition.Записатися на консультацію

Вибрати

   Останні новини    Всі новини

Акція від Пекінського Інституту Молодіжної Політики!

Мрієш навчатися у Китаї? Не прогав свого шансу отримати освіту у  Піднебесній за дуже привабливою ціною!!! Факультет «Китайська мова і...

Увага! Сертифікація з польської мови! Поспіши зареєструватися!!

Плануєш цьогоріч стати студентом польського ВИШу? Реєструйся на проходження сертифікації з польської мови. Після оцінювання твоїх знань, ти отримаєш сертифікат,...

З Днем народження нашого вчителя!

Педагог від Бога. Розумна. Винахідлива. Доброзичлива. Ці всі слова - про нашого вчителя польської мови Анастасію Пугіну. Сьогодні вона святкує...

Літо разом з МОЦ «Фелісія». Мовні школи за кордоном

Бажаєш провести канікули з користю? До твоєї уваги мовні літні школи, які організовує Міжнародний освітній центр «Фелісія». Польща, Чехія, Словаччина,...

Освітні виставки-2019. Огляд пропозицій

Друзі! Ми повернулися з виставок «Освіта та кар’єра» та «Навчання за кордоном», які відбувалися у Києві. У заході брали участь...

Семінар «Алгоритм самостійного вступу до польського ВИШу. Крок за кроком»

Інформація для тих, хто бажає вступити до польського ВИШу самостійно!! До вашої уваги семінар та консультації «Алгоритм самостійного вступу до польського...
Залишiть свій номер телефону та наш фахівець вам передзвонить!