"Фелісія" — вчись із задоволенням!

  Ура! Вітаємо півфіналістів конкурсу – Кращий учень Міжнародного освітнього центру “Фелісія”
  31 January, 2015

d2b09ba7a205ce7f31dfdc6101c07e6c

   Полтавщина зажди славилась своїми талановитими дітьми. Міжнародний  освітній центр “Фелісія” підтримує таких наполегливих , працьовитих та зацікавлених в своєму розвитку особистостей.

    Цьогоріч ми проводимо конкурс на КРАЩОГО УЧНЯ ЦЕНТРУ з вивчення польської мови в м. Полтава, м. Харків, м. Комсомольск Полтавської області. Визначено 12 півфіналістів, які найкраще зарекомендували себе протягом 1 півріччя навчального року, та які продовжують змагання.
Усі конкурсанти отримають цікаві та користі призи, а переможці іще й фінансову винагороду! Тож, чекаємо ваші конкурсні роботи, шановні півфіналісти!!! Не втрачайте свій шанс!

ПРОГРАМА КОНКУРСУ 

1. З 01.02 до 14.02 будуть прийматися конкурсні роботи від півфіналістів.

2.  З 15.02 по 25.02  голосування за найкращу роботу на нашому сайті та в соціальних мережах (vkontakte та facebook) , голоси будуть сумуватися та додаватися до загальних балів від членів жюрі.

 3. З 15.02 по 26.02  опрацювання робіт членами жюрі з України та Польщі.

 4.  03.03 * – Фінал конкурсу , де відбуватиметься захист презентацій фіналістів , визначення переможця та вручення призів .

* в разі змін в програмі конкурсу , вся інформація буде висвітлена на сайті .

З гордістю повідомляємо імена наших півфіналістів :


preview (1) –  Гриценко Аліна , м.Полтава

  “Я захоплююсь вивченням іноземних мов, вивчаю не лише польську , а й англійську мову . Професійно займаюся танцями, завдяки своюєму хоббі подорожую не лише по всій Україні, а й по всьому світу . Беру участь у танцювальних фестивалях, майстер-класах, конференціях. Навчаючись в Польщі хочу не лише отримати європейський диплом, але й розвиватися в танцювальній сфері”

preview-  Бондаренко Каріна, м.Полтава

unnamed 

- Яценко Катерина , м.Полтава

“Навчаюсь в Полтавському національному технічному університеті ім. Юрія Кондратюка на 5 курсі. Польську мову вивчаю 4 місяці.  Більше 10 років займаюсь танцями і дуже люблю подорожувати.”

unnamed (1)

-  Власенко Єлизавета, м.Полтава

“Я Власенко Єлизавета. Навчаюся в Полтавському міському багатопрофільному ліцеї №1 ім. І.П.Котляревського. Вивчаю польську мову протягом двох років, та отримую від цього задоволення. Також захоплююся читанням, фотографією, вивчанням іноземних мов. Обожнюю подорожувати. Я цілеспрямована особистість та вважаю, що в житті можна досягти найкращого,якщо весь час йти до своєї мети…”

unnamed (4)-  Пекарська Анастасія , м. Полтава

“Навчаюся в 11 класі Полтавського НВК №16. Захоплююся іноземними мовами та танцями, а особливо напрямком “Хіп-хоп”. Вивчаю англійську, китайську та польську мови.”

unnamed (3)- Канібольцька Ольга, 

Дніпропетровська обл., 

Царичанський р-н, с. Ляшківка

“Мені 16 років, навчаюсь в Ляшківській ЗОШ І-ІІІ ст., дуже люблю подорожувати  та фотографувати. Вивчаю англійську, німецьку і зараз польську мови.”

unnamed (2)-  Чімбір Анастасія, м.Комсомольськ

“Я, Чімбір Анастасія, живу в місті Комсомольськ та навчаюсь в 11 класі ЗОШ №4, з поглибленим вивченням англійської мови . Польську мову почала вивчати з жовтня 2014 року. Мої захоплення – танці та спорт.”

- Ісаєв Валерій, м. Комсомольськ

- Іщенко Віталій, м. Полтава

- Желновач Тетяна, м.Полтава

- Тесленко Поліна, м. Комсомольськ

- Шевцова Марина, м.Харьків

Бажаємо усім конкурсантам натхнення, наснаги, успіхів та перемоги!!!

   Останні новини    Всі новини

Літо разом з МОЦ «Фелісія». Мовні школи за кордоном

Бажаєш провести канікули з користю? До твоєї уваги мовні літні школи, які організовує Міжнародний освітній центр «Фелісія». Польща, Чехія, Словаччина,...

Освітні виставки-2019. Огляд пропозицій

Друзі! Ми повернулися з виставок «Освіта та кар’єра» та «Навчання за кордоном», які відбувалися у Києві. У заході брали участь...

Семінар «Алгоритм самостійного вступу до польського ВИШу. Крок за кроком»

Інформація для тих, хто бажає вступити до польського ВИШу самостійно!! До вашої уваги семінар та консультації «Алгоритм самостійного вступу до польського...

Університет економіки м. Бидгощ (WSG) дарує подарунки!

Приємна новина! 8 і 9 квітня відбудуться зустрічі з нашим партнером, представником Університету економіки (WSG, м. Бидгощ)! У тебе є...

Навчайтесь у Канаді разом з Міжнародним освітнім центром «Фелісія»!

Друзі! Ділимося з вами хорошою новиною - у нас з’явився новий освітній партнер з Канади - Confederation College. Навчальний заклад, який...

Рекрутація 2019/2020: акції, знижки, нові напрямки навчання від Collegium da Vinci, м. Познань (Польща)

Друзі! У польських ВИШах триває набір студентів і сьогодні ми Вас познайомимо із пропозиціями від Collegium da Vinci (Вища Школа...
Залишiть свій номер телефону та наш фахівець вам передзвонить!