"Фелісія" — вчись із задоволенням!

  Ура! Вітаємо півфіналістів конкурсу – Кращий учень Міжнародного освітнього центру “Фелісія”
  31 January, 2015

d2b09ba7a205ce7f31dfdc6101c07e6c

   Полтавщина зажди славилась своїми талановитими дітьми. Міжнародний  освітній центр “Фелісія” підтримує таких наполегливих , працьовитих та зацікавлених в своєму розвитку особистостей.

    Цьогоріч ми проводимо конкурс на КРАЩОГО УЧНЯ ЦЕНТРУ з вивчення польської мови в м. Полтава, м. Харків, м. Комсомольск Полтавської області. Визначено 12 півфіналістів, які найкраще зарекомендували себе протягом 1 півріччя навчального року, та які продовжують змагання.
Усі конкурсанти отримають цікаві та користі призи, а переможці іще й фінансову винагороду! Тож, чекаємо ваші конкурсні роботи, шановні півфіналісти!!! Не втрачайте свій шанс!

ПРОГРАМА КОНКУРСУ 

1. З 01.02 до 14.02 будуть прийматися конкурсні роботи від півфіналістів.

2.  З 15.02 по 25.02  голосування за найкращу роботу на нашому сайті та в соціальних мережах (vkontakte та facebook) , голоси будуть сумуватися та додаватися до загальних балів від членів жюрі.

 3. З 15.02 по 26.02  опрацювання робіт членами жюрі з України та Польщі.

 4.  03.03 * – Фінал конкурсу , де відбуватиметься захист презентацій фіналістів , визначення переможця та вручення призів .

* в разі змін в програмі конкурсу , вся інформація буде висвітлена на сайті .

З гордістю повідомляємо імена наших півфіналістів :


preview (1) –  Гриценко Аліна , м.Полтава

  “Я захоплююсь вивченням іноземних мов, вивчаю не лише польську , а й англійську мову . Професійно займаюся танцями, завдяки своюєму хоббі подорожую не лише по всій Україні, а й по всьому світу . Беру участь у танцювальних фестивалях, майстер-класах, конференціях. Навчаючись в Польщі хочу не лише отримати європейський диплом, але й розвиватися в танцювальній сфері”

preview-  Бондаренко Каріна, м.Полтава

unnamed 

- Яценко Катерина , м.Полтава

“Навчаюсь в Полтавському національному технічному університеті ім. Юрія Кондратюка на 5 курсі. Польську мову вивчаю 4 місяці.  Більше 10 років займаюсь танцями і дуже люблю подорожувати.”

unnamed (1)

-  Власенко Єлизавета, м.Полтава

“Я Власенко Єлизавета. Навчаюся в Полтавському міському багатопрофільному ліцеї №1 ім. І.П.Котляревського. Вивчаю польську мову протягом двох років, та отримую від цього задоволення. Також захоплююся читанням, фотографією, вивчанням іноземних мов. Обожнюю подорожувати. Я цілеспрямована особистість та вважаю, що в житті можна досягти найкращого,якщо весь час йти до своєї мети…”

unnamed (4)-  Пекарська Анастасія , м. Полтава

“Навчаюся в 11 класі Полтавського НВК №16. Захоплююся іноземними мовами та танцями, а особливо напрямком “Хіп-хоп”. Вивчаю англійську, китайську та польську мови.”

unnamed (3)- Канібольцька Ольга, 

Дніпропетровська обл., 

Царичанський р-н, с. Ляшківка

“Мені 16 років, навчаюсь в Ляшківській ЗОШ І-ІІІ ст., дуже люблю подорожувати  та фотографувати. Вивчаю англійську, німецьку і зараз польську мови.”

unnamed (2)-  Чімбір Анастасія, м.Комсомольськ

“Я, Чімбір Анастасія, живу в місті Комсомольськ та навчаюсь в 11 класі ЗОШ №4, з поглибленим вивченням англійської мови . Польську мову почала вивчати з жовтня 2014 року. Мої захоплення – танці та спорт.”

- Ісаєв Валерій, м. Комсомольськ

- Іщенко Віталій, м. Полтава

- Желновач Тетяна, м.Полтава

- Тесленко Поліна, м. Комсомольськ

- Шевцова Марина, м.Харьків

Бажаємо усім конкурсантам натхнення, наснаги, успіхів та перемоги!!!

   Останні новини    Всі новини

Батьківські збори-2019

У нас відбулися батьківські збори! Вони пройшли дуже продуктивно. На зустрічі ми встигли: Вручити нашим учням сертифікати з відповідним рівнем...

Акція від Пекінського Інституту Молодіжної Політики!

Мрієш навчатися у Китаї? Не прогав свого шансу отримати освіту у  Піднебесній за дуже привабливою ціною!!! Факультет «Китайська мова і...

Увага! Сертифікація з польської мови! Поспіши зареєструватися!!

Плануєш цьогоріч стати студентом польського ВИШу? Реєструйся на проходження сертифікації з польської мови. Після оцінювання твоїх знань, ти отримаєш сертифікат,...

З Днем народження нашого вчителя!

Педагог від Бога. Розумна. Винахідлива. Доброзичлива. Ці всі слова - про нашого вчителя польської мови Анастасію Пугіну. Сьогодні вона святкує...

Літо разом з МОЦ «Фелісія». Мовні школи за кордоном

Бажаєш провести канікули з користю? До твоєї уваги мовні літні школи, які організовує Міжнародний освітній центр «Фелісія». Польща, Чехія, Словаччина,...

Освітні виставки-2019. Огляд пропозицій

Друзі! Ми повернулися з виставок «Освіта та кар’єра» та «Навчання за кордоном», які відбувалися у Києві. У заході брали участь...
Залишiть свій номер телефону та наш фахівець вам передзвонить!