"Фелісія" — вчись із задоволенням!

  ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА УЧНІ ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ «ФЕЛІСІЯ»!!
  25 November, 2014

Маємо для вас чудову пропозицію щодо унікальної практики застосування знань з польської мови через відпочинок та позитивні емоції.

Особливість такої поїздки полягає в цікавому зимовому турі, в якому братимуть участь польські школярі та участники нашого Центру. Ви можете скористатись чудовим шансом покращити знання польської мови через спілкування з ровесниками із Польщі, іншими іноземцями (бо це є молодіжний зимовий тур для жителів усіх країн Евросоюзу і не тільки), через ознайомлення із іншою культурою, історією та способом відпочинку, через окремі заняття щодо адаптації у мовному середовищі та через заряд позитивних емоцій.

Пеніни – Ніджиця- Чортштин – Клішковці

Зимові катання на лижах та сноуборді

Ніджиця – місто на півдні Польщі, розташоване біля Малопольського воєводства ,в  місцевості Нового Таргу, в гміні Лапше-Ніжне. Місто розташоване на південному сході. підніжжя гори Cisówki (777 м)) і Hombarku (743 м) – вершинах Пенінських гір. На цій території можна відвідати замок( в Нєджіцах) і греблю річки Дунаєць, яка акумулює воду з Чорштинского озера.

 

Програма екскурсії

1 день

Виїзд з Любліна. Прибзизно після обідну прибуття в Нєджиці . Поселення в готелі. Обід. Знайомство з місцевістю та з правилами поведінки на зимовому курорті . Вечеря. Сон.

2 день

Сніданок. Переїзд до лижної станції Соснова поляна.Навчання учасників правильно користуватися лижами, і розподіл учасників на групи , в залежності від умінь та досвіду катання на лижах. Катання на лижах , під наглядом досвідченого інструктора. Та частина дітей , яка вперше катається, не виходить з поля зору вихователя. Повернення до готелю. Обід. Заходи в готелі. Вечеря.Дисткотека. Сон.

3 день

Сніданок. Переїзд до лижної станції Соснова поляна. Навчання та вдосконалення навичок катання на лижах під наглядом інстуркторів та педагогів. Повернення до готелю.Обід. Спортивні заходи, на території готелю. Вечеря. Сон.

4 день

Сніданок. Екскурсія з гідом в замок (Нєджиці), переїзд до греблі та Чорштинського озера. Повернення до готелю. Обід. Виїзд до лижної станції Соснова поляна. Пообіднє та вечірнє катання на лижах ( при штучному освітленні). Повернення до готелю. Вечеря. Сон.

5 день

Сніданок. Переїзд до лижної бази Чорштин-Клюшківці. Навчання та вдосконалення навичок катання на лижах під наглядом інстуркторів та педагогів. Повернення до готелю. Спортивні заходи,на території готелю.Вечеря. Ввечері посиденьки навколо вогню. Сон.

6 день

Сніданок. Переїзд до лижної бізи Чорштин-Клюшківці. Навчання та вдосконалення навичок катання на лижах під наглядом інстуркторів та педагогів. Повернення до готелю. Обід. Спортивні заходи,на території готелю. Вечеря.Сон.

7 день

Сніданок. Виселення з готелю. Повернення до Любліну після обіду.

Гірськолижний курорт Чорштин (Czorsztyn) -  це чарівне місце,яке знаходиться на схилах гори (Вджар)Wdżar (766 м) в Малопольських Клюшківцях, що знаходяться між Новий Таргом і Щавницею, близько 15 км від Щавниці.

На курорті є марштрути різної складності, починаючи від найпростіших ( для людей,що вперше стануть на лижі) до найскладніших ( для тих, хто впевнено катається на лижах та сноуборді), а також ОСОБЛИВИЙ маршрут для дітей.

Усі марштрути відмінно світлюються, навіть вночі, та постійно досипаються штучним снігом , що дозволяє безпечно їздити на лижах та сноубордах , навіть серед пізньої ночі. Варто також додати, що траси знаходяться в ідеальному стані, в будь яку пору доби, адже для цього докладає зусиль велика група людей, спеціалістів, майстрів своєї справи.

Середня шкала нахилу складає 23%. Загальна довжина трас близько 5,5 км.

Гірсько-лижні підйомники:

– канатна дорога ( з двомісним розміщенням на підйомнику) довжиною в 550 м, пропускна здатність 1200 осіб в годину;

– канатна дорога ( з чотирьохмісним розміщенням на підйомнику) довжиною в 650 м, пропускна здатність 2400 чоловік в годину , час перевезення 5 хвилин;

– Т-подібний підйомник довжиною в 200 м;

– Т-подібний підйомник «Татрапома» довжиною в 460 м, з пропусною здатністю 700 чоловік за годину;

– 2 підйомники для дітей , довжиною в 100 м .

Гірськолижна база Соснова поляна в Нєджіцах розташована приблизно в одному кілометрі від готелю Пеніни. Гірськолижні схили вкриті штучним снігом, професійно доглянуті та чудово освітлені в нічний час. Довжина шляху підйомника  від 70 до 370 метрів, а загальна пропускна здатність від  1800 осіб за годину. Траси розподілені за рівнем складності , від найлегших до найважчих. Загальна довжина трас від 1,5 – 2 км. На нижній станції підйомника працюють кафетерії , лижна школа , оренда лижного спорядження, екстрено-медична допомога в горах, безкоштовний паркінг. На базі Соснова поляна є все, що необхідно для справжніх лижників : і підйомники, і траси ( як професійні так і для новачків), і навіть сноу-парк (спеціальна траса для сноубордистів).

Дата: 07-13.02.2015 (без врахування виїзду до м.Люблін, та повернення)

Ціна ( катання на лижах)                     Ціна (катання на сноубордах)
890 злотих /особу 950 злотих /особу

В вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, щоденний проїзд до гірськолижних станцій, проживання (6 ночей) в двозірковому готелі, розміщення в кімнатах ( по 2,3 та 4 особи) ,3-разове харчування ( включаючи обід в день приїзду , + сухий пайок в дорогу додому), посиденьки біля вогню, дискотеки, вхідний квиток до замку в Нєджіцах, екскурсійна поїздка до Чорштинського озера, опіка інструктора , опіка педагогів, кваліфікована допомога , обслуговування (персонал), страхування від нещасних випадків, страхування SIC ( міжнародного зразку),ПДВ.

В вартість НЕ входить: вартість абонементів на катання:

Гірськолижна станція Соснова поляна 25 злотих /особу  – на весь день.

Гірськолижна станція Чорштин :

  • абонемент на весь день – 70 злотих (особи до 16 років),особи старші 16р. – 80 злотих ( на весь день);
  • абонемент на 2 дні – 120 злотих ( особи до 16 років),особи старші 16 р. – 140 злотих /особу ( 2 дні);
  • оренда 2-годинна 35 злотих/особу віком до 16 р., старші 16 років – 40 злотих/особу за 2 години.

Оренда лижного вбрання – від 30 до 50 злотих в день за комплект ( лижі, взуття, палки).

Інструктор катання на сноуборді надається,якщо буде група охочих ( не менш ніж 10 чол.).

УВАГА! ВІЇЗД планується від м. Люблін. Таким чином, оплата за проїзд до Польщі та оформленні візових документів нараховується окремо (близько 2 000 грн.)

Скориставшись нашою пропозицією діти матимуть змогу не тільки відпочити, а й потрапити в мовне середовище для покращення знання польської мови, отримати можливість подружитися із польським школярами, підтримувати контакти, листуватися, знайомитися з польською культурою та менталітетом країни, в які плануєте своє навчання.

Дітей супроводжуватиме викладач польської мови. Плануються окремі заняття для адаптації мови дітей безпосередньо у Польщі.

Реєстрація на цей унікальний тур (організований тільки для учнів нашого Центру)

відбудеться з 15 листопада по 15 грудня 2014 року.

Не пропустіть чудовий шанс!!!

Надайте можливість своїм дітям набратися сил та впевненості у своєму майбутньому!!!

Додаткова інформація та реєстрація за телефонами:

(099) 545 97 55; (098) 444 60 54; (0532) 65 60 10

T8Wr1TKvT8A

   Останні новини    Всі новини

Батьківські збори-2019

У нас відбулися батьківські збори! Вони пройшли дуже продуктивно. На зустрічі ми встигли: Вручити нашим учням сертифікати з відповідним рівнем...

Акція від Пекінського Інституту Молодіжної Політики!

Мрієш навчатися у Китаї? Не прогав свого шансу отримати освіту у  Піднебесній за дуже привабливою ціною!!! Факультет «Китайська мова і...

Увага! Сертифікація з польської мови! Поспіши зареєструватися!!

Плануєш цьогоріч стати студентом польського ВИШу? Реєструйся на проходження сертифікації з польської мови. Після оцінювання твоїх знань, ти отримаєш сертифікат,...

З Днем народження нашого вчителя!

Педагог від Бога. Розумна. Винахідлива. Доброзичлива. Ці всі слова - про нашого вчителя польської мови Анастасію Пугіну. Сьогодні вона святкує...

Літо разом з МОЦ «Фелісія». Мовні школи за кордоном

Бажаєш провести канікули з користю? До твоєї уваги мовні літні школи, які організовує Міжнародний освітній центр «Фелісія». Польща, Чехія, Словаччина,...

Освітні виставки-2019. Огляд пропозицій

Друзі! Ми повернулися з виставок «Освіта та кар’єра» та «Навчання за кордоном», які відбувалися у Києві. У заході брали участь...
Залишiть свій номер телефону та наш фахівець вам передзвонить!