"Фелісія" — вчись із задоволенням!

  ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА УЧНІ ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ «ФЕЛІСІЯ»!!
  25 November, 2014

Маємо для вас чудову пропозицію щодо унікальної практики застосування знань з польської мови через відпочинок та позитивні емоції.

Особливість такої поїздки полягає в цікавому зимовому турі, в якому братимуть участь польські школярі та участники нашого Центру. Ви можете скористатись чудовим шансом покращити знання польської мови через спілкування з ровесниками із Польщі, іншими іноземцями (бо це є молодіжний зимовий тур для жителів усіх країн Евросоюзу і не тільки), через ознайомлення із іншою культурою, історією та способом відпочинку, через окремі заняття щодо адаптації у мовному середовищі та через заряд позитивних емоцій.

Пеніни – Ніджиця- Чортштин – Клішковці

Зимові катання на лижах та сноуборді

Ніджиця – місто на півдні Польщі, розташоване біля Малопольського воєводства ,в  місцевості Нового Таргу, в гміні Лапше-Ніжне. Місто розташоване на південному сході. підніжжя гори Cisówki (777 м)) і Hombarku (743 м) – вершинах Пенінських гір. На цій території можна відвідати замок( в Нєджіцах) і греблю річки Дунаєць, яка акумулює воду з Чорштинского озера.

 

Програма екскурсії

1 день

Виїзд з Любліна. Прибзизно після обідну прибуття в Нєджиці . Поселення в готелі. Обід. Знайомство з місцевістю та з правилами поведінки на зимовому курорті . Вечеря. Сон.

2 день

Сніданок. Переїзд до лижної станції Соснова поляна.Навчання учасників правильно користуватися лижами, і розподіл учасників на групи , в залежності від умінь та досвіду катання на лижах. Катання на лижах , під наглядом досвідченого інструктора. Та частина дітей , яка вперше катається, не виходить з поля зору вихователя. Повернення до готелю. Обід. Заходи в готелі. Вечеря.Дисткотека. Сон.

3 день

Сніданок. Переїзд до лижної станції Соснова поляна. Навчання та вдосконалення навичок катання на лижах під наглядом інстуркторів та педагогів. Повернення до готелю.Обід. Спортивні заходи, на території готелю. Вечеря. Сон.

4 день

Сніданок. Екскурсія з гідом в замок (Нєджиці), переїзд до греблі та Чорштинського озера. Повернення до готелю. Обід. Виїзд до лижної станції Соснова поляна. Пообіднє та вечірнє катання на лижах ( при штучному освітленні). Повернення до готелю. Вечеря. Сон.

5 день

Сніданок. Переїзд до лижної бази Чорштин-Клюшківці. Навчання та вдосконалення навичок катання на лижах під наглядом інстуркторів та педагогів. Повернення до готелю. Спортивні заходи,на території готелю.Вечеря. Ввечері посиденьки навколо вогню. Сон.

6 день

Сніданок. Переїзд до лижної бізи Чорштин-Клюшківці. Навчання та вдосконалення навичок катання на лижах під наглядом інстуркторів та педагогів. Повернення до готелю. Обід. Спортивні заходи,на території готелю. Вечеря.Сон.

7 день

Сніданок. Виселення з готелю. Повернення до Любліну після обіду.

Гірськолижний курорт Чорштин (Czorsztyn) -  це чарівне місце,яке знаходиться на схилах гори (Вджар)Wdżar (766 м) в Малопольських Клюшківцях, що знаходяться між Новий Таргом і Щавницею, близько 15 км від Щавниці.

На курорті є марштрути різної складності, починаючи від найпростіших ( для людей,що вперше стануть на лижі) до найскладніших ( для тих, хто впевнено катається на лижах та сноуборді), а також ОСОБЛИВИЙ маршрут для дітей.

Усі марштрути відмінно світлюються, навіть вночі, та постійно досипаються штучним снігом , що дозволяє безпечно їздити на лижах та сноубордах , навіть серед пізньої ночі. Варто також додати, що траси знаходяться в ідеальному стані, в будь яку пору доби, адже для цього докладає зусиль велика група людей, спеціалістів, майстрів своєї справи.

Середня шкала нахилу складає 23%. Загальна довжина трас близько 5,5 км.

Гірсько-лижні підйомники:

– канатна дорога ( з двомісним розміщенням на підйомнику) довжиною в 550 м, пропускна здатність 1200 осіб в годину;

– канатна дорога ( з чотирьохмісним розміщенням на підйомнику) довжиною в 650 м, пропускна здатність 2400 чоловік в годину , час перевезення 5 хвилин;

– Т-подібний підйомник довжиною в 200 м;

– Т-подібний підйомник «Татрапома» довжиною в 460 м, з пропусною здатністю 700 чоловік за годину;

– 2 підйомники для дітей , довжиною в 100 м .

Гірськолижна база Соснова поляна в Нєджіцах розташована приблизно в одному кілометрі від готелю Пеніни. Гірськолижні схили вкриті штучним снігом, професійно доглянуті та чудово освітлені в нічний час. Довжина шляху підйомника  від 70 до 370 метрів, а загальна пропускна здатність від  1800 осіб за годину. Траси розподілені за рівнем складності , від найлегших до найважчих. Загальна довжина трас від 1,5 – 2 км. На нижній станції підйомника працюють кафетерії , лижна школа , оренда лижного спорядження, екстрено-медична допомога в горах, безкоштовний паркінг. На базі Соснова поляна є все, що необхідно для справжніх лижників : і підйомники, і траси ( як професійні так і для новачків), і навіть сноу-парк (спеціальна траса для сноубордистів).

Дата: 07-13.02.2015 (без врахування виїзду до м.Люблін, та повернення)

Ціна ( катання на лижах)                     Ціна (катання на сноубордах)
890 злотих /особу 950 злотих /особу

В вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, щоденний проїзд до гірськолижних станцій, проживання (6 ночей) в двозірковому готелі, розміщення в кімнатах ( по 2,3 та 4 особи) ,3-разове харчування ( включаючи обід в день приїзду , + сухий пайок в дорогу додому), посиденьки біля вогню, дискотеки, вхідний квиток до замку в Нєджіцах, екскурсійна поїздка до Чорштинського озера, опіка інструктора , опіка педагогів, кваліфікована допомога , обслуговування (персонал), страхування від нещасних випадків, страхування SIC ( міжнародного зразку),ПДВ.

В вартість НЕ входить: вартість абонементів на катання:

Гірськолижна станція Соснова поляна 25 злотих /особу  – на весь день.

Гірськолижна станція Чорштин :

  • абонемент на весь день – 70 злотих (особи до 16 років),особи старші 16р. – 80 злотих ( на весь день);
  • абонемент на 2 дні – 120 злотих ( особи до 16 років),особи старші 16 р. – 140 злотих /особу ( 2 дні);
  • оренда 2-годинна 35 злотих/особу віком до 16 р., старші 16 років – 40 злотих/особу за 2 години.

Оренда лижного вбрання – від 30 до 50 злотих в день за комплект ( лижі, взуття, палки).

Інструктор катання на сноуборді надається,якщо буде група охочих ( не менш ніж 10 чол.).

УВАГА! ВІЇЗД планується від м. Люблін. Таким чином, оплата за проїзд до Польщі та оформленні візових документів нараховується окремо (близько 2 000 грн.)

Скориставшись нашою пропозицією діти матимуть змогу не тільки відпочити, а й потрапити в мовне середовище для покращення знання польської мови, отримати можливість подружитися із польським школярами, підтримувати контакти, листуватися, знайомитися з польською культурою та менталітетом країни, в які плануєте своє навчання.

Дітей супроводжуватиме викладач польської мови. Плануються окремі заняття для адаптації мови дітей безпосередньо у Польщі.

Реєстрація на цей унікальний тур (організований тільки для учнів нашого Центру)

відбудеться з 15 листопада по 15 грудня 2014 року.

Не пропустіть чудовий шанс!!!

Надайте можливість своїм дітям набратися сил та впевненості у своєму майбутньому!!!

Додаткова інформація та реєстрація за телефонами:

(099) 545 97 55; (098) 444 60 54; (0532) 65 60 10

T8Wr1TKvT8A

   Останні новини    Всі новини

Літо разом з МОЦ «Фелісія». Мовні школи за кордоном

Бажаєш провести канікули з користю? До твоєї уваги мовні літні школи, які організовує Міжнародний освітній центр «Фелісія». Польща, Чехія, Словаччина,...

Освітні виставки-2019. Огляд пропозицій

Друзі! Ми повернулися з виставок «Освіта та кар’єра» та «Навчання за кордоном», які відбувалися у Києві. У заході брали участь...

Семінар «Алгоритм самостійного вступу до польського ВИШу. Крок за кроком»

Інформація для тих, хто бажає вступити до польського ВИШу самостійно!! До вашої уваги семінар та консультації «Алгоритм самостійного вступу до польського...

Університет економіки м. Бидгощ (WSG) дарує подарунки!

Приємна новина! 8 і 9 квітня відбудуться зустрічі з нашим партнером, представником Університету економіки (WSG, м. Бидгощ)! У тебе є...

Навчайтесь у Канаді разом з Міжнародним освітнім центром «Фелісія»!

Друзі! Ділимося з вами хорошою новиною - у нас з’явився новий освітній партнер з Канади - Confederation College. Навчальний заклад, який...

Рекрутація 2019/2020: акції, знижки, нові напрямки навчання від Collegium da Vinci, м. Познань (Польща)

Друзі! У польських ВИШах триває набір студентів і сьогодні ми Вас познайомимо із пропозиціями від Collegium da Vinci (Вища Школа...
Залишiть свій номер телефону та наш фахівець вам передзвонить!