"Фелісія" — вчись із задоволенням!

  Різновиди курсів польської мови

З кожним роком навчання в Польщі стає все більш популярним серед наших українських випускників, адже подібний варіант отримання вищої освіти , не тільки дасть вам путівку в життя, а й наповнить процес навчання новим змістом. Це чудовий шанс отримати безцінний досвід, який зробить Вас абсолютно іншою людиною, з іншими поглядами на життя. Польські дипломи визнаються роботодавцями на всьому європейському просторі та за його межами. Освіта в Польщі – це чудова можливість для самореалізації, це прекрасна можливість отримати якісну освіту, подорожувати, пізнавати світ. Для навчання в Польщі не потрібно здавати ЗНО, крім того співбесіду можна пройти на території України, в нашому представництві , найголовнішою річчю є знання мови! Можна звісно навчатися англійською мовою, але жити і спілкуватися польською мовою , Вам в будь якому випадку прийдеться, тому знати мову потрібно ! Польські ВУЗи вимагають знання мови на рівні В2, але іноді вони йдуть на зустріч своїм студентам і приймають на навчання абітурієнтів , що володіють рівнем В1.Тому перейдемо до вивчення мови.

ВИВЧЕННЯ ПОЛЬСЬКОЇ МОВ ДЛЯ НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ

c

Стандартний курс розрахований на розвиток як писемного, так й усного мовлення, опанування та покращення навиків читання і слухового сприйняття польської мови. Акцент робиться на активізації комунікативних здібностей, вимові, опануванні граматичних конструкцій, вмінні будувати речення, а також на набутті впевненості під час спілкування польською мовою. Курс розроблений для цілеспрямованих слухачів, які поставили собі за мету опанувати польську мову.

Після проходження даного курсу, діти досконало володітимуть граматикою. Під час занять наші викладачі активізують всі види мовленнєвої діяльності, і говоріння, і читання, і письмо, і аудіювання, тому слухачам наших курсів буде набагато легше під час навчання, вони уже практично є готовими до всього, що зв’язано з навчанням в Польщі.

Слухачі курсів Міжнародного мовного центру «Фелісія» вчаться правильно та вільно розмовляти польською мовою, грамотно подавати свої ідеї, засвоюють якомога більше лексики. Неабиякий акцент робиться на покращенні комунікативних навиків усного мовлення. Слухачі дискутують на різні теми, наприклад: релігія, реклама, культура, права людини та багато інших. Вчаться професійно писати польською мовою біографію, резюме, скарги, заяви, листи, рецензії, есе, привітання , запрошення та інше.

Назва курсу Індивідуальні заняття Дует Тріо Групові заняття
КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ 1-3 рази на тиждень – 60 хв. 1-2 рази на тиждень – 60 хв. 2-3 рази на тиждень – 90 хв. 3 рази на тиждень – 90 хв.
Тривалість курсу 6-10 місяців 6-10 місяців 10 місяців 10 місяців

КУРС ДЛЯ ЗДОБУТТЯ КАРТИ ПОЛЯКА

c2«Карта поляка» – курси польської мови, історії, культури і літератури, адресовані особам, які готуються до співбесіди в консульських установах Республіки Польща в Республіці Україна на предмет здобуття «Карти поляка». Обов’язковою умовою для її здобуття є володіння польською мовою. Може бути вона надана особі, яка знає польську мову хоч би на базовому рівні і вважає її рідною, а також знає і підтримує польські традиції і звичаї. Бесіда з представником консульства ведеться на польській мові, тому до неї варто серйозно підготуватися. Інтенсивні тримісячні курси польської мови (індивідуальні або ж групові заняття) в Міжнародному освітньому центрі «Фелісія» успішно підготують слухачів до усної співбесіди в посольстві Республіки Польща.

Заняття проводить досвідчений викладач-лінгвіст, що досконало володіє польською мовою (у тому числі викладач-поляк), з великим досвідом викладання, який декілька років жив в Польщі і має не лише теоретичні, але і практичні навики. Викладач ознайомить Вам з побутом, культурою, історією і традиціями польського народу. Розповість про головні релігійні і державні свята (як поляки їх святкують, що готують, кого запрошують), найвідоміших поляків, оригінальну і різноманітну польську кухню. Допоможе правильно заповнити анкету, а також надасть допомогу при перекладі і нотаріальному завіренні документів, необхідних для здобуття «Карти поляка». Крім того, до навчального процесу залучаються носії польської мови, а навчальні класи обладнані всім необхідним для проведення занять, а також методичною літературою, наочними посібниками та аудіо- та відеоматеріалами.

Назва курсу Індивідуальні заняття Дует Тріо
КУРС ДЛЯ ЗДОБУТТЯ КАРТИ ПОЛЯКА КУРС ДЛЯ ЗДОБУТТЯ КАРТИ ПОЛЯКА 1-2 рази на тиждень – 60 хв. 1-2 рази на тиждень – 60 хв. 2 рази на тиждень – 90 хв.
Тривалість курсу 3 місяців 3 місяців 6 місяців

КУРС ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ВИЇЗДУ НА РОБОТУ ДО ПОЛЬЩІ

c3

Основним завданням цього курсу є розвиток комунікативних навичок спілкування польською мовою. Кожне заняття присвячено окремій темі та проходить у формі цікавої співбесіди-дискусії на польській мові.

Під час вивчення польської мови, Ви дізнаєтесь, як :

 • Привітатись, познайомитись. Представити себе, свою сімю та друзів.
 • Забронювати номер в готелі або ж орендувати квартиру.
 • Зняти кошти в банкоматі. Скористатися з банківських послуг.
 • Правильно орієнтуватися в місті. Запитати як пройти до магазину, до ресторану, до офісного центру.
 • Правильно та грамотно заповнювати анкети, бланки, формуляри, та багато іншого.

Ми допоможемо вивчити професійну лексику, яка Вам буде потрібна під час роботи в Польщі. На наших заняттях, Ви зможете подолати мовний бар’єр, який зазвичай так заважає повноцінному спілкуванню на іноземній мові, урізноманітнити лексичний запас. Ми допоможемо Вам навчитись висловлювати та аргументувати свою точку зору, а також у Вас буде унікальна можливість дізнатись про культуру та традиції країни, в якій Ви бажаєте працювати. Відчуєте самостійність та впевненість в спілкуванні з поляками, що теж є важливою річчю для людини,яка хоче працювати в іншій країні ( в даному випадку в Польщі).

Починайте вивчати польську мову вже сьогодні!

Назва курсу Індивідуальні заняття Дует Тріо Групові заняття
КУРС ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ВИЇЗДУ НА РОБОТУ ДО ПОЛЬЩІ 2-3 рази на тиждень – 60 хв. 1-3 рази на тиждень – 60 хв. 2-3 рази на тиждень – 90 хв. 2-3 рази на тиждень – 90 хв.
Тривалість курсу 3 місяців 3 місяців 4-6 місяців 4-6 місяців

СПЕЦІАЛІЗОВАНІ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ТУРИСТІВ

c4

Польща – країна з багатим історичним минулим, завжди приваблювала туристів. Саме для клієнтів, які збираються подорожувати Польщею Міжнародний освітній центр «Фелісія» пропонує курс «Польська мова для туристів». Після опанування курсу слухачі зможуть застосовувати польську мову в різних ситуаціях під час перебування в закордонній туристичній поїздці, навчаться читати польською мовою, сприймати її на слух і спілкуватися з носіями мови на елементарному рівні. Основний акцент робиться на ефективній комунікації, формуванні базового словникового запасу.

У даному курсі будуть розглянуті такі теми:

 • привітання та знайомство;
 • особисті дані: національність, вік, адреса, сім’я, професія, освіта;
 • місто – пам’ятники архітектури, орієнтація, міський транспорт, огляд міста;
 • транспорт – залізниця, літак – покупка залізничних й авіаквитків, таксі;
 • лікарня; – ресторан / кафе – як правильно зробити замовлення;
 • магазин – види магазинів;
 • готель – як правильно забронювати готельний номер;
 • польська кухня;
 • написи і вивіски тощо.
Назва курсу Індивідуальні заняття Дует Тріо Групові заняття
СПЕЦІАЛІЗОВАНІ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ТУРИСТІВ 1-2 рази на тиждень – 60 хв. 1-2 рази на тиждень – 60 хв. 2 рази на тиждень – 90 хв. 2 рази на тиждень – 90 хв.
Тривалість курсу 3 місяців 3 місяців 4-6 місяців 4-6 місяців

ІНТЕНСИВНИЙ КУРС ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

c5

Даний курс адресований тим, хто бажає як найшвидше отримати необхідні знання та навички для спілкування польською мовою. Інтенсивний курс польської мови розроблено спеціально для туристів, ділових людей, майбутніх студентів, яким потрібен короткий курс перед поїздкою за кордон чи ділової зустрічі, а також бажаючих отримати Карту поляка чи навчатись у польських вищих навчальних закладах.

Інтенсивний курс базується, перш за все, на інтерактивному методі, який використовується для швидкого та ефективного вивчення мови, завдяки спеціальним вправам, на всі рівні мовленнєвої діяльності ( аудіювання, читання, говоріння та письмо).

Заняття проводяться два-три рази на тиждень по 120 хвилин, тому слухачі Міжнародного центру „Фелісія” зможуть опанувати один рівень навчання набагато скоріше ніж це передбачає стандартний курс навчання, або за бажанням підвищити свій рівень перед поїздкою до Польщі. Зміст матеріалів, що вивчаються не відрізняється від змісту стандартного курсу, просто даний курс розрахований на більшу інтенсивність.

Назва курсу Індивідуальні заняття Дует Тріо Групові заняття
ІНТЕНСИВНИЙ КУРС ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ 2-3 рази на тиждень – 120 хв. 2-3 рази на тиждень – 120 хв. 2-3 рази на тиждень – 120 хв. 2-3 рази на тиждень – 120 хв.
Тривалість курсу 3 місяців 3 місяців 3 місяців 3 місяців


Записатися на консультацію

Вибрати

   Останні новини    Всі новини

Акція від Пекінського Інституту Молодіжної Політики!

Мрієш навчатися у Китаї? Не прогав свого шансу отримати освіту у  Піднебесній за дуже привабливою ціною!!! Факультет «Китайська мова і...

Увага! Сертифікація з польської мови! Поспіши зареєструватися!!

Плануєш цьогоріч стати студентом польського ВИШу? Реєструйся на проходження сертифікації з польської мови. Після оцінювання твоїх знань, ти отримаєш сертифікат,...

З Днем народження нашого вчителя!

Педагог від Бога. Розумна. Винахідлива. Доброзичлива. Ці всі слова - про нашого вчителя польської мови Анастасію Пугіну. Сьогодні вона святкує...

Літо разом з МОЦ «Фелісія». Мовні школи за кордоном

Бажаєш провести канікули з користю? До твоєї уваги мовні літні школи, які організовує Міжнародний освітній центр «Фелісія». Польща, Чехія, Словаччина,...

Освітні виставки-2019. Огляд пропозицій

Друзі! Ми повернулися з виставок «Освіта та кар’єра» та «Навчання за кордоном», які відбувалися у Києві. У заході брали участь...

Семінар «Алгоритм самостійного вступу до польського ВИШу. Крок за кроком»

Інформація для тих, хто бажає вступити до польського ВИШу самостійно!! До вашої уваги семінар та консультації «Алгоритм самостійного вступу до польського...
Залишiть свій номер телефону та наш фахівець вам передзвонить!