"Фелісія" — вчись із задоволенням!

  Навчання за кордоном стало більш доступним для наших учасників! (“Вечірня Полтава”)

Уже багато років поспіль в Україні говорять про євроінтеграцію. Проте наша держава може стати європейською у повному розумінні цього слова, якщо наші співвітчизники вивчатимуть культуру, мови, спосіб життя країн Західної Європи і поступово переноситимуть ці знання на рідні терени. Ще Тарас Шевченко підказував своїм землякам «Учітесь, читайте, І чужому навчайтесь, Й свого не цурайтесь». Він таки вмів бачити крізь віки.

Відкрити для України Європу і, разом з тим, показати європейцям, що є така прекрасна держава Україна, допомагає українсько-польський проект «Освіта без кордонів». За цим проектом щороку в польські виші лише з Полтавщини вступає понад півсотні абітурієнтів. Нинішній навчальний рік став успішним для 60 жителів Полтавської області, які стали студентами ВНЗ Польщі.

Ми є офіційними представниками польської організації «Центральноєвропейська Академія Сертифікації та Навчання», яка базується в місті Бидгощ у Республіці Польща, – розповіла директор офіційного представництва проекту «Освіта без кордонів у Полтавському регіоні Олена КАТАЄВА. – Головний офіс організації знаходиться у місті Рівному. А наш, полтавський, – один із авторизованих офісів, який працює практично з початку діяльності проекту – близько шести років. Нас уже знають, нам довіряють, тому кількість абітурієнтів з кожним роком зростає.

Які послуги надає полтавське представництво Проекту тим, хто хоче здобути вищу освіту в Польщі?

В рамках Проекту «Освіта без кордонів» ми співпрацюємо з сімнадцятьма вищими навчальними закладами цієї країни, де можна здобути не лише ступені бакалавра та магістра, а й додаткову післядипломну освіту. З цього року організовуємо Промо-тури із польськими викладачами вишів, щоб діти та їх батьків мали змогу поспілкуватись і отримати інформацію «із перших вуст». Маючи повноваження від ВНЗ-партнерів, фахівці проекту проводять інформаційні кампанії, консультують з усіх питань, що виникають в абітурієнтів та їх батьків, допомагають їм обрати фах чи спеціалізацію, використовуючи свої права приймальної комісії, проводять вступну співбесіду, приймають і оформляють за всіма вимогами документи для вступу у ВНЗ Польщі.

Учасникам Проекту, які стали студентами вищих навчальних закладів у Польщі, фахівці проекту допомагають оформити візу. Потім підбирається житло, організовується централізований виїзд до місця навчання та проживання у супроводі наших фахівців. Там їх зустрічають координатори, відводять у навчальний заклад, поселяють, проводять ознайомчі екскурсії. Супроводження відбувається протягом року, доки студент адаптується. Батьки знають, що, при необхідності, їхній дитині буде надана допомога в чужій країні.

Окрім того, ми готові надати можливість не тільки почути, а й особисто побачити свої можливості навчання у Польщі через ознайомчі візитні тури до польських ВНЗ.

А якщо Ваша дитина так і не змогла визначитись із професією, то ми і тут станемо у пригоді: проведемо на високому рівні профорієнтацію та допоможемо визначитись не тільки із професією, а й обранням ВНЗ.

За час свого існування, безперечно, набув величезного досвіду. Чи став він доступнішим?

У нас уже стільки студентів, що проект має змогу надавати знижки, – повідомила Олена Катаєва. – Уперше і тільки в нас з’явилася можливість вибирати певний пакет послуг на виїзд до навчання – найзручніший і найдоступніший. Якщо раніше такий пакет був один, то тепер їх розроблено три. Приміром, комусь не потрібно шукати житло в Польщі, бо там живуть їхні родичі чи друзі, або ж не треба оформляти візу… Ми схиляємося до того, що клієнт не повинен оплачувати зайвих послуг – окрім тих, які йому справді потрібні.

Зрозуміло, що українсько-польські відносини – це не тільки навчання, а отже знання польської мови потрібне не лише абітурієнтам…

Так, у нас є різні програми вивчення іноземних мов. Ми пропонуємо зокрема підготовчий курс для отримання Карти поляка. Програма польської мови для ділового спілкування підійде тим, хто, приміром, влаштовується на роботу в українсько-польські фірми чи їздить у ділові відрядження до Польщі. Відповідний спеціалізований мовний курс буде в пригоді туристам, які хочуть відвідати Польщу і глибше відчути її красу та самобутність. Окремий курс вивчення польської мови розроблено для дітей.

Так само на базі освітнього центру «Фелісія» діють і проекти для вивчання англійської мови: «Англійська для дітей», «Англійська для дорослих», підготовка до іспитів з незалежного зовнішнього оцінювання тощо. Пріоритетним напрямком з англійської – підготовка учнів до екзаменівTOEFL, \ELTS, CEALT та для вступу до іноземних ВНЗ.

Вимоги сучасного життя такі, що люди повинні володіти іноземними мовами. Інакше вони втрачають багато шансів і можливостей знайти гарну роботу, досягти успіхів у кар’єрі тощо. Не треба боятися нового, вагатися кардинально змінювати своє життя. Телефонуйте, приходьте до нас: ми підтримаємо, допоможемо, розкажемо. І у вас усе вийде якнайкраще!

Людмила ПЕРЕДЕРІЙ «Вечірня Полтава»Записатися на консультацію

Вибрати

   Останні новини    Всі новини

Академія Економіки WSH (Вроцлав): знижки на 2018-19 навчальний рік

Академія Економіки Вищої Школи Бізнесу у Вроцлаві (Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu, WSH) пропонує цьогорічним абітурієнтам скористатися вигідною акцією при...

Вища Школа Бізнесу у Вроцлаві: знижки на 2018-19 навчальний рік

Вища Школа Бізнесу у Вроцлаві (Польща) продовжує акцію для цьогорічних абітурієнтів і пропонує вигідні пропозиції! При оплаті 1-го року навчання з 1.04 до...

Літній мовний табір від МОЦ «Фелісія»!

Літо – не за горами! Пропонуємо вам підтягнути польську мову і весело провести літні канікули. Мовний табір від МОЦ «Фелісія»...

Конкурс від університету Лазарського!

Увага! Увага! У нас - знову КОНКУРС! Цього разу від університету Лазарського (Варшава, Польща).   Хто може брати участь? Усі...

Зі святом усіх закоханих!!!

У нас романтичний настрій – уже з самого ранку! Готуємося вітати наших коханих учнів ось такими чудовими валентинками)))  Чекаємо усіх!...

Зустріч з батьками – відбулася!

Поспішаємо поділитися емоціями від вчорашніх батьківських зборів! Програма заходу була насиченою і змістовною, а атмосфера – домашньою. Батьки та діти,...
Залишiть свій номер телефону та наш фахівець вам передзвонить!