"Фелісія" — вчись із задоволенням!

  Навчання за кордоном стало більш доступним для наших учасників! (“Вечірня Полтава”)

Уже багато років поспіль в Україні говорять про євроінтеграцію. Проте наша держава може стати європейською у повному розумінні цього слова, якщо наші співвітчизники вивчатимуть культуру, мови, спосіб життя країн Західної Європи і поступово переноситимуть ці знання на рідні терени. Ще Тарас Шевченко підказував своїм землякам «Учітесь, читайте, І чужому навчайтесь, Й свого не цурайтесь». Він таки вмів бачити крізь віки.

Відкрити для України Європу і, разом з тим, показати європейцям, що є така прекрасна держава Україна, допомагає українсько-польський проект «Освіта без кордонів». За цим проектом щороку в польські виші лише з Полтавщини вступає понад півсотні абітурієнтів. Нинішній навчальний рік став успішним для 60 жителів Полтавської області, які стали студентами ВНЗ Польщі.

Ми є офіційними представниками польської організації «Центральноєвропейська Академія Сертифікації та Навчання», яка базується в місті Бидгощ у Республіці Польща, – розповіла директор офіційного представництва проекту «Освіта без кордонів у Полтавському регіоні Олена КАТАЄВА. – Головний офіс організації знаходиться у місті Рівному. А наш, полтавський, – один із авторизованих офісів, який працює практично з початку діяльності проекту – близько шести років. Нас уже знають, нам довіряють, тому кількість абітурієнтів з кожним роком зростає.

Які послуги надає полтавське представництво Проекту тим, хто хоче здобути вищу освіту в Польщі?

В рамках Проекту «Освіта без кордонів» ми співпрацюємо з сімнадцятьма вищими навчальними закладами цієї країни, де можна здобути не лише ступені бакалавра та магістра, а й додаткову післядипломну освіту. З цього року організовуємо Промо-тури із польськими викладачами вишів, щоб діти та їх батьків мали змогу поспілкуватись і отримати інформацію «із перших вуст». Маючи повноваження від ВНЗ-партнерів, фахівці проекту проводять інформаційні кампанії, консультують з усіх питань, що виникають в абітурієнтів та їх батьків, допомагають їм обрати фах чи спеціалізацію, використовуючи свої права приймальної комісії, проводять вступну співбесіду, приймають і оформляють за всіма вимогами документи для вступу у ВНЗ Польщі.

Учасникам Проекту, які стали студентами вищих навчальних закладів у Польщі, фахівці проекту допомагають оформити візу. Потім підбирається житло, організовується централізований виїзд до місця навчання та проживання у супроводі наших фахівців. Там їх зустрічають координатори, відводять у навчальний заклад, поселяють, проводять ознайомчі екскурсії. Супроводження відбувається протягом року, доки студент адаптується. Батьки знають, що, при необхідності, їхній дитині буде надана допомога в чужій країні.

Окрім того, ми готові надати можливість не тільки почути, а й особисто побачити свої можливості навчання у Польщі через ознайомчі візитні тури до польських ВНЗ.

А якщо Ваша дитина так і не змогла визначитись із професією, то ми і тут станемо у пригоді: проведемо на високому рівні профорієнтацію та допоможемо визначитись не тільки із професією, а й обранням ВНЗ.

За час свого існування, безперечно, набув величезного досвіду. Чи став він доступнішим?

У нас уже стільки студентів, що проект має змогу надавати знижки, – повідомила Олена Катаєва. – Уперше і тільки в нас з’явилася можливість вибирати певний пакет послуг на виїзд до навчання – найзручніший і найдоступніший. Якщо раніше такий пакет був один, то тепер їх розроблено три. Приміром, комусь не потрібно шукати житло в Польщі, бо там живуть їхні родичі чи друзі, або ж не треба оформляти візу… Ми схиляємося до того, що клієнт не повинен оплачувати зайвих послуг – окрім тих, які йому справді потрібні.

Зрозуміло, що українсько-польські відносини – це не тільки навчання, а отже знання польської мови потрібне не лише абітурієнтам…

Так, у нас є різні програми вивчення іноземних мов. Ми пропонуємо зокрема підготовчий курс для отримання Карти поляка. Програма польської мови для ділового спілкування підійде тим, хто, приміром, влаштовується на роботу в українсько-польські фірми чи їздить у ділові відрядження до Польщі. Відповідний спеціалізований мовний курс буде в пригоді туристам, які хочуть відвідати Польщу і глибше відчути її красу та самобутність. Окремий курс вивчення польської мови розроблено для дітей.

Так само на базі освітнього центру «Фелісія» діють і проекти для вивчання англійської мови: «Англійська для дітей», «Англійська для дорослих», підготовка до іспитів з незалежного зовнішнього оцінювання тощо. Пріоритетним напрямком з англійської – підготовка учнів до екзаменівTOEFL, \ELTS, CEALT та для вступу до іноземних ВНЗ.

Вимоги сучасного життя такі, що люди повинні володіти іноземними мовами. Інакше вони втрачають багато шансів і можливостей знайти гарну роботу, досягти успіхів у кар’єрі тощо. Не треба боятися нового, вагатися кардинально змінювати своє життя. Телефонуйте, приходьте до нас: ми підтримаємо, допоможемо, розкажемо. І у вас усе вийде якнайкраще!

Людмила ПЕРЕДЕРІЙ «Вечірня Полтава»Записатися на консультацію

Вибрати

   Останні новини    Всі новини

Увага! Конкурс!

Друзі! Хочемо  поділитися з Вами цікавою новиною! Ми відправляємося  у мандрівку до Китаю, щоб на власні очі побачити, як навчаються...

Семінари із Рустамом Масаідовим у Полтаві та Горішніх Плавнях відбулися!

На зустрічі канадського представника завітало багато старшокласників. Рустам  Масаідов розповідав про їхній ВИШ, про те, як побудована ОСВІТА У КАНАДІ,...

До зустрічі із представником Міжнародного коледжу LaSalle – ОДИН ДEНЬ!

Міжнародний освітній центр "Фелісія" спільно з Полтавською Малою академією наук, а також за підтримки міського управління освіти представляє зустріч із...

Зустріч із представником Міжнародного коледжу LaSalle (Канада)

Ви мрієте про кар’ру дизайнера, телеведучої чи моделі?! Тоді ця інформація саме для вас! НЕ ПРОПУСТІТЬ! Мега-крута подія для Полтави!...

Як воно – навчатися у Китаї? Цікаві факти про освіту в Піднебесній

Китай впевнено продовжує закріплювати за собою статус нової наддержави. Неабияка зацікавленість до цієї країни у світі викликана надзвичайно високими темпами...

10 цікавих фактів про навчання у Польщі

Ми підготували для Вас 10 цікавих фактів про навчання у Польщі. Університети Польщі проводять на рік ДВІ вступні кампанії прийому...
Залишiть свій номер телефону та наш фахівець вам передзвонить!