"Фелісія" — вчись із задоволенням!

  Навчання в Словаччині

Якщо Ви мрієте про престижну вищу освіту в одній із країн Євросоюзу та стоїте на порозі вибору країни для навчання, радимо Вам звернути особливу увагу на Словаччину.

Bratislava, Slovakia

Останнім часом популярність цієї чудової країни серед іноземних студентів все більше зростає. Навчання в Словаччині має суттєвіші переваги ніж у інших країнах Євросоюзу. За багатьма умовами для життя та навчання іноземних студентів Словаччина, значно випереджає своїх найближчих сусідів Польщу та Чехію. У Євросоюзі на сьогоднішній день немає такої країни, в якій би умови для студентів-українців були б такими комфортними та благополучними. Словацькі державні університети охоче відкривають свої двері не тільки перед іноземними студентами з атестатами про середню освіту (вчорашніми школярами), але й пропонують шикарні можливості для навчання молодих спеціалістів з вітчизняними дипломами бакалавра, магістра чи спеціаліста.

З 2014 року навчання для всіх іноземних студентів в усіх державних університетах Словаччини – абсолютно безкоштовне! Єдине, за що потрібно заплатити на шляху здобуття вищої освіти – за підготовчі курси. Більшість державних ВИШів при вступі вимагають від іноземних студентів сертифікат державного зразка про знання словацької мови, який можна отримати лише на підготовчих курсах (платних), акредитованих міністерством освіти Словаччини. 

                                                             _gD4rpBBTqU

Вища освіта у Словаччині відповідає кращим європейським та світовим стандартам. Дипломи, отримані у державних ВНЗ, визнаються і не вимагають додаткового підтвердження не лише в усіх країнах Європейського Союзу, а й в США, Канаді, Великобританії, Австралії, Новій Зеландії, ряді інших країн і є серйозною перевагою при подальшому пошуку роботи закордоном. 

Для тих, хто серйозно підходить до навчання за кордоном та  налаштовується на успішну кар’єру в ЄС, рекомендуємо обирати саме державні університети. Адже в країнах Євросоюзу, серйозні роботодавці та кадрові агенції досить скептично сприймають дипломи приватних навчальних закладів, особливо – польські, угорські та прибалтійські.

                                            1pgIJ1iRYkg

На відміну від багатьох країн ЄС, у Словаччині іноземні студенти мають право вступати у державні університети без будь-якої  переатестації або здачі академрізниці зі шкільних програм.

Для вступу на бакалаврат словацького держуніверситету, достатньо вітчизняного атестату про середню освіту, а на магістратуру – вітчизняного диплому бакалавра, магістра або спеціаліста. 

Для студентів з України, після закінчення підготовчих курсів, акредитованих міністерством освіти Словаччини, існує реальна можливість вступити на деякі факультети словацьких державних університетів взагалі без вступних іспитів! Умови вступу, а також список факультетів, на які можна вступити без вступних іспитів, кожен університет розміщує на своєму сайті зазвичай до кінця січня року вступу.

                                               2HBVcNdzvAs

Оскільки у Словаччині абітурієнти мають право реєструвати скільки завгодно заяв на вступ, варіант вступу на факультет без вступних іспитів залишається «100% запасним варіантом» на випадок, якщо абітурієнт не пройшов на факультет із вступними іспитами.

Для іноземних студентів при навчанні у державних ВИШах існує реальна можливість отримувати стипендію від 250 до 1000 євро в рамках Національної стипендіальної програми, затвердженої Урядом Словацької Республіки. Окрім цього, в кожному окремому державному університеті існують власні стипендіальні програми. Основна умова для отримання стипендії – успішне навчання.

                                              oj5K7lyRDsI

Фінансові витрати іноземних студентів на проживання в Словаччині – значно менші, ніж в будь-яких інших країнах Євросоюзу. В середньому, вартість проживання становить 250 -300 євро на місяць (проживання в гуртожитку в 2-х місному номері з власною ванною кімнатою, харчування, відвідування спортклубів, басейнів, аквапарків, кінотеатрів, театрів, мобільний зв’язок).

Ще одна перевага навчання в Словаччині – спорідненість мов, що істотно полегшує як саму підготовку до вступу в університет, так і процес навчання. Словацька мова набагато простіша і ближча до української мови, ніж, наприклад, польська чи чеська. Для побутового спілкування, навчання практично не потрібне. Для того, щоб можна було навчатися нарівні зі словацькими студентами на гуманітарних факультетах – достатньо семестрових підготовчих курсів, а для успішного навчання на технічних, економічних, медичних факультетах – цілком достатньо річних підготовчих курсів. І це з урахуванням того, що на підготовчі курси зараховуються українські слухачі з нульовим рівнем знання словацької!

Мова і люди – дві найголовніші умови для комфортного перебування в будь-якій країні. У цьому сенсі Словаччина підходить нашим студентам, як ніяка інша країна. Менталітет словаків близький і зрозумілий жителям України, що дозволяє студентам легко адаптуватися в країні та завести нових друзів серед місцевих жителів. Словаки дружньо та люб’язно ставляться до українців,

                                               ErT5FQah_hM

Словаччина – це дуже добра країна, чуйні і життєрадісні люди. Сучасні словаки – взірець законослухняності, взаємоповаги громадян, громадських правил і традицій. Такого комфортного та затишного мікроклімату для навчання Ви не відчуєте в жодній іншій країні Євровсоюзу. Шанобливе ставлення словаків до українців – величезний аргумент, щоб осісти в цій атмосфері, навчатися та розвиватися. 

Словацькі державні ВНЗ охоче відкривають свої двері перед іноземними студентами і планують далі розвиватися в даному напрямку. До Словаччини набагато простіше отримати студентську візу, бо влада зацікавлена в припливі іноземних студентів і не створює штучних бар’єрів та перешкод на відміну, наприклад, від сусідньої Чехії чи Австрії. Студентську візу реально отримати за 10 робочих днів з моменту подання у консульство Словацької республіки пакету необхідних документів. Лояльне ставлення до іноземних студентів дозволяє легко отримати не лише студентську візу, а й дозвіл на проживання (ДНП) з правом на роботу, що вигідно відрізняє Словаччину від інших європейських держав. Дозвіл на проживання у Словаччині слухачі підготовчих курсів отримують уже через місяць після подання документів до місцевого відділку імміграційної  поліції.

Рекомендуємо для вступу

м. Банська Бистриця

 

Университет Матея Бела_Банська БистрицяУніверситет Матея Бела

www.umb.sk

Університет Матея Бела відносно молодий, був заснований в 1978 році, але на сьогоднішній день є одним з кращих вищих навчальних закладів не тільки в Словаччині, але і у всій східноєвропейській частині Євросоюзу. Економічний факультет університету Матея Бела по праву вважається найрестижнішим у Словаччині. Університет Матея Бела знаходиться в невеликому, але дуже колоритному та живописному слов’янському містечку Банська Бистриця у підніжжя Нижніх Татр. Банська Бистриця – найкрасивіше місто Словаччини та справжній студентський рай, користується величезною популярністю як у місцевих, так і у іноземних студентів. В університеті Матея Бела навчається більше 14 000 студентів.

Факультети університету:

 • економічний факультет;
 • юридичний факультет;
 • факультет політичних наук та міжнародних відносин;
 • факультет природничих наук;
 • факультет гуманітарних наук;
 • педагогічний факультет.

 

Академія мистецтв_Банська БистрицяАкадемія мистецтв

www.aku.sk

Академія мистецтв у Банській Бистриці була створена в 1997 році. Тут  готують фахівців-режисерів та професійних артистів, художників, скульпторів, графіків, фахівців у галузі професійного концертного мистецтва: солістів, акторів, концертих та оперних співаків, композиторів та диригентів.

Факультети академії:

 • факультет драматичних мистецтв;
 • факультет музичних мистецтв;
 • факультет образотворчого мистецтва.

 

 

м. Братислава

 

У-т Каменського_БратиславаУніверситет Коменського

www.uniba.sk 

Університет Коменського є одним з найпрестижніших у Словаччині та відомий далеко за межами країни. ВНЗ був заснований в 1919 році і названий в честь Яна Амоса Коменського – відомого педагога і філософа. Це найбільший університет Словаччини, тут навчається більше 30 000 студентів і працює понад 2000 викладачів.

Факультети університету:

 • юридичний факультет;
 • факультет менеджменту;
 • факультет соціальних та економічних наук;
 • медичний факультет;
 • медичний факультет Яссенева;
 • фармацевтичний факультет;
 • філософський факультет;
 • факультет природних наук;
 • факультет математики, фізики та інформатики;
 • факультет фізичного виховання та спорту;
 • римсько-католицький теологічний факультет Кирила і Мефодія;
 • євангелістський теологічний факультет.

 

Економічний_БратиславаЕкономічний університет

www.euba.sk

Економічний університет у Братиславі був заснований в 1940 році і на сьогоднішній день є найкращим вищим навчальним закладом економічного напрямку в Словаччині. З дня свого заснування ВНЗ надав освіту понад 72 тис. випускників. Економічний університет у Братиславі є однією з найважливіших освітніх та науково-дослідних установ в Словацькій Республіці і має багату історію. На сьогоднішній день в університеті навчається близько 15 000 студентів.

Факультети університету:

 • національно-економічний факультет;
 • факультет економічної інформатики;
 • факультет міжнародних відносин;
 • факультет управління бізнесом;
 • торговий факультет;
 • факультет прикладних мов;
 • підприємницько-економічний факультет.

 

Словацький технічний університет_БратиславаСловацький технічний університет

www.stuba.sk

Словацький технічний університет був заснований в 1939 році і на сьогоднішній день є дуже важливим сучасним освітнім та науковою установою Словаччини. У 2012 році він отримав статус ECTS, що дозволяє двосторонню мобільність студентів в рамках ЄС та ширшого європейського простору. Університет веде активну науково-дослідницьку діяльність і успішно бере участь у різних програмах ЄС. В даний час в університеті навчається в середньому 18 000 студентів на всіх рівнях та формах навчання на 7 факультетах.

Факультети університету:

 •  будівельний факультет;
 • факультет архітектури;
 • машинобудівний факультет;
 • факультет електротехніки та інформатики;
 • матеріало-технологічний факультет;
 • факультет інформатики та інформаційних технологій;
 • факультет хімічної та харчової технології.

 

Университет музичних мистецтв_БратиславаУніверситет музичних мистецтв

www.vsmu.sk

Університет музичних мистецтв у Братиславі був заснований в 1949 році. Тут навчаються спеціалісти в області театру, музики, танців, кінематографії та телебачення. Університет є найкращим вищим навчальним закладом у Словаччині в області музичних мистецтв.

 

Факультети університету:

 • факультет музики та танців;
 • театральний факультет;
 • факультет кіно та телебачення.

 

Университет художніх мистецтв_БратиславаУніверситет художніх мистецтв

www.vsvu.sk

Вища школа образотворчих мистецтв у Братиславі була створена в 1949 році і на даний час є європейською школою,  що динамічно розвивається та  відома далеко за межами Словаччини. Роботи студентів та вчителів даного університету успішно представлені як у Словаччині, так і в усьому світі.

Факультети університету:

 • кафедра архітектурного проектування;
 • кафедра фотографії та сучасних медіа-ресурсів;
 • кафедра графіки;
 • кафедра інтермедії та мультимедіа;
 • кафедра живопису;
 • кафедра дизайну;
 • кафедра реставрації;
 • статуя, об’єкт, інсталяція;
 • кафедра історії та теорії мистецтва;
 • кафедра текстильного виробництва;
 • кафедра прикладного мистецтва.

 

 Словацкий медичний університет_БратиславаСловацкий медичний університет

www.szu.sk

Словацький медичний університет у Братиславі – один з кращих державних ВНЗ у Словаччині. Протягом всього часу існування університет зберігає традиції освіти медичних працівників, які спеціалізуються на інноваційних дослідженнях.

Факультети університету:

 • медичний факультет;
 • факультет суспільної медицини;
 • факультет здоров’я;
 • факультет медсестринскої справи та спеціальних медичних досліджень.

 

Панєвропейська висока школа_БратиславаПанєвропейська висока школа

www.paneurouni.com/sk/

Панєвропейська висока школа у Братиславі є недержавним вищим навчальним закладом університетського типу і була створена в 2004 році. Стара назва університету – «Братиславська висока школа права». Панєвропська висока школа у Братиславі – єдиний ВИШ Словаччини, що є однією з 35 європейських університетів – власників Хартії Європейських Університетів (EUC). В університеті підписані договори про співпрацю з університетами Відня, Праги, Ганновера, Лювена, Копенгагену, Гренінгену, Мадриду, Риму та багатьох інших. Керує университетом колишній прем’ер-министр Словачини JUDr. Ян Чарногурський, дуже впливовий та освічений політик, який чудово володіє російською мовою. Панєвропейська висока школа в Братиславі забезпечує висококласне університетське навчання за загальноприйнятими світовими програмами. Студенти мають право навчатися одночасно на двох факультетах: на одному в стандартний час, на другому – екстерном. Навчання у ВНЗ платне. Вартість навчання на бакалавраті – 2200 євро на рік, на магістратурі – 2300 євро, в аспірантурі – 830 євро.

Факультети університету:

 • факультет права;
 • факультет економіки та бізнесу;
 • факультет засобів комунікації;
 • факультет інформаційних технологій.

 

Висока школа менеждменту в Братиславі і Тренчині Висока школа менеджменту у Братиславі і Тренчині

 www.vsm.sk

Вища школа менеджменту в Братиславі та Тренчині є першим приватним вищим навчальним закладом у Словаччині. Висока школа управління була відкрита в 1999 році. Засновником ВНЗ є американський університет Сity University of Siettle. Вища школа менеджменту є найбільшою філією цього ВНЗ поза межами американського континенту. Висока школа менеджменту має дві філії: у Братиславі та Тренчіне, де студенти навчаються на трьох рівнях (бакалаврат, магістратура, докторантура). Навчання ведется на словацькій та англійській мовах. Студенти, що навчаються в англійській мові, мають можливість отримати диплом не тільки словацького зразка, але й американський диплом Сіті Університет. В школі можна навчатися за програмою МВА, яка є престижною освітою для майбутніх керівників.

Навчання платне. Вартість навчання на бакалавраті – 2050 євро на рік (словацькою мовою), 2300 євро (англійською мовою), на магістратурі – 2500 євро (тільки на словацькій мові), на докторантурі – 1000 (тільки на словацькій мові).

 Факультети університету:

 • бізнес-менеджмент;
 • менеджмент знань.

 

м. Жиліна

 

Жилинский університетЖилінский університет

www.uniza.sk

Жилінський університет був заснований в 1953 році в Празі під назвою “Вища залізнична школа”. В 1959 році ВИШ був перейменований на “Вищу транспортну школу” і в 1960 році переїхав з Праги в Жиліну. На сьогоднішній день Жилінський університет є найкращим транспортним університетом Європи і одним з кращих технічних університетів Словаччини. Особливо популярні та перспективні транспортні, будівельно-машинобудівні факультети. В даний час в університеті навчається більше 13 000 студентів.

Факультети університету:

 • факультет експлуатації та економіки транспорту і комунікацій;
 • будівельний факультет;
 • електротехнічний факультет;
 • факультет машинобудування;
 • факультет безпеки праці;
 • факультет управління та інформатики;
 • гуманітарний факультет.

 

м. Зволен

 

Технічний університет_ЗволенТехнічний університет

www.tuzvo.sk

Технічний університет в Зволені був заснований в 1952 році. Університет є єдиним вищим навчальним закладом у Словаччині, який готує спеціалістів у галузі лісового господарства, деревообробки, екології та інших енвайроментальних напрямків (напрями, пов’язані з охороною навколишнього середовища).

Факультети університету:

 • факультет лісоводства;
 • факультет деревообработки;
 • факультет екології та енвайроменталістики;
 • факультет енвайроментальної та виробничої техніки.

 

 

м. Комарно

 

Университет Ганса Селье_КомарноУніверситет Ганса Селье

www.selyeuni.sk

 

Університет Ганса Селье в Комарно – один з наймолодших університетів Словаччини, був заснований у 2003 році урядом Словацької республіки. Чудово обладнані аудиторії, мультимедійні класи та прекрасна бібліотека створюють комфортні умови для навчання та наукової діяльності в університеті.

 

Факультети університету:

 • економічний факультет;
 • теологічний факультет;
 • педагогічний факультет.

 

м. Кошице

 

Университет Павла Йозефа Шафарика_КошицеУніверситет Павла Йозефа Шафарика

www.upjs.sk

Університет Павла Йозефа Шафарика в Кошице була заснована в 1959 році як другий класичний університет у Словаччині. Університет забезпечує високий рівень освіти, використовуючи найновіші наукові дані в широкому міжнародному контексті та співпрацює з багатьма навчальними закладами по всьому світу. В даний час в університеті навчається близько 6 000 студентів.

Факультети університету:

 •  медичний факультет;
 • факультет природних наук;
 • юридичний факультет;
 • факультет державного управління;
 • філософський факультет.

 

Технічний университет_КошицеТехнічний університет

www.tuke.sk

Технічний университет в Кошице був заснований в 1952 році. На сьогоднішній день університет є провідним технічним ВИШем в Словаччині та відомим університетом на міжнародному рівні. Технічний університет орієнтований на широкий спектр освітніх потреб не тільки в Словаччині, але і в Центральній Європі. На даний час в університеті навчається більше 16 000 студентів.

Факультети університету:

 • металургійний факультет;
 • факультет машинобудування;
 • факультет гірського бізнесу, екології, управління процесом і геотехнологій;
 • факультет електротехніки та інформатики;
 • будівельний факультет;
 • факультет виробничих технологій;
 • економічний факультет;
 • факультет мистецтв.

 

Университет ветеринарної медицини и фармацевтики_КошицеУніверситет ветеринарної медицини і фармацевтики

www.uvm.sk

Вперше Висока ветеринарна школа в Словаччині була створена в 1950 році в м. Кошице. В 1952 році Висока Ветеринарна школа об’єдналася з Високою школою сільського господарства в Нітрі. У 1969 році вступив в силу закон про відновлення Високої Вечірньої школи як самостійної одиниці. На сьогоднішній день університет є найкращим вищим навчальним закладом у галузі ветеринарної медицини та фармацевтики в Словаччині.

Факультети університету:

 • кафедра анатомії;
 • кафедра біології та генетики;
 • кафедра епізоотології и паразитології;
 • кафедра фармації, фармакології та токсикології;
 • кафедра гігієни та технології харчування;
 • кафедра хімії, біохімії та біофізики;
 •  кафедра мікробіології та імунології;
 • кафедра патологічної анатомії;
 • кафедра загальноосвітніх предметів;
 • кафедра харчування, дієтології та розведення тварин;
 • кафедра навколишнього середовища, ветеринарного права та економіки.

 

 

м. Нітра

 

Словацький сільськогосподарський університет_НітраСловацький сільськогосподарський університет

www.uniag.sk

Словацький сільськогосподарський університет в Нітрі був заснований в 1952 році. Університет є центром аграрної освіти, науки і досліджень. В 2010 році університет отримав престижний статус ECTS. Щорічно в університеті проводяться близько 250 дослідницьких та освітніх проектів. За час свого існування, університет підготував більше 60 тисяч випускників.

Факультети університету:

 • факультет агробіології та харчових ресурсів;
 • факультет біотехнології та харчової промисловості;
 • факультет економіки та менеджменту;
 • факультет європейських досліджень та регіонального розвитку.

 

Університет Констянтина Філософа_НітраУніверситет Костянтина Філософа

www.ukf.sk

Університет Костянтина Філософа в Нітрі був заснований державною радою Словаччини в 1996 році. Щорічно в університеті навчається в середньому 12 000 студентів на всіх рівнях та формах навчання на 5 факультетах, що пропонують освіту за акредитованими програмами бакалаврату, магістратури та докторантури.

Факультети університету:

 • філософський факультет;
 • факультет природних наук;
 • факультет соціальних наук та охорони здоров’я;
 • факультет центральноєвропейських досліджень;
 • педагогічний факультет.

 

м. Прешов

 

Прешовский университетПрешовський університет

www.unipo.sk

Перші факультети університету в Прешові беруть свій історичний початок ще в 1677 і 1880 роках. Прешовський університет має давні традиції освіти і є стабільною складовою словацької вищої освіти протягом тривалого часу. Університет дотримується найвищих стандартів академічного навчання слов’янських та іноземних студентів у галузі гуманітарних, теологічних, управлінських наук, охорони здоров’я та спорту. В Прешовскому університеті на даний час навчається більше 12 000 студентів.

Факультети університету:

 • факультет менеджменту;
 • факультет охорони здоров’я;
 • факультет гуманітарних та природничих наук;
 • спортивний факультет;
 • педагогічний факультет;
 • греко-католицький теологічний факультет;
 • православний Богословський факультет;
 • філософський факультет.

 

м. Тренчин

 

Тренчанський університет Александра ДубчекаТренчанський університет Олександра Дубчека

www.tnuni.sk

Тренчанський університет Олександра Дубчека був заснований в 1997 році за рішенням уряду Словацької республіки. Університет відноситься до числа молодих університетів Словаччини.       Університет розвиває міжнародне співробітництво, програми міжнародної мобільності, бере участь у міжнародних заходах та є частиною найбільшої Європейської Асоціації Університетів.

Факультети університету:

 • факультет спеціальної техніки;
 • факультет мехатроніки;
 • факультет соціально-економічних відносин;
 • факультет промислових технологій;
 • факультет здоров’я.

 

м. Трнава

 

Трнавский університетТрнавський університет

www.truni.sk

Трнавський університет – один з найстаріших університетів Словаччини. Його заснував в 1635 році кардинал Петер Пазмань. Трнавський університет прихильний принципам Союзу європейських університетів, які мають повну незалежність від політичної та економічної влади, маючи свободу досліджувати та навчати.

 

Факультети університету:

 • юридичний факультет;
 • філософський факультет;
 • теологічний факультет;
 • факультет охорони здоров’я та соціальної роботи;
 • педагогічний факультет.

 

Університет св. Кирила и Мефодія_ТрнаваУніверситет св. Кирила і Мефодія

www.ucm.sk

Університет св. Кирила і Мефодія в Трнаві був оснований в 1997 році. Це сучасна освітня установа, яка надає студентам широкі можливості як у філософській та художні сферах, так і в області інноваційних біотехнологій та медичних комунікацій.

 

 

Факультети університету:

 • факультет філософії;
 • факультет фізіотерапії, бальнеології та лікувальної реабілітації;
 • факультет природних наук;
 • факультет засобів масової інформації.

 

 

Підготовчі мовні курси 

Мовні курси

ПІВРІЧНІ ПІДГОТОВЧІ КУРСИ:

 • Перший семестр 02.09.2017 р. – 31.01.2018 р. з можливістю реєстрації на курс до 31.08.2017р.
 • Другий семестр 1.02.2018 р. – 30.06.2018 р. з можливістю реєстрації на курс до 31.01.2018г
 • Літній інтенсивний курс 03.07.2017 р. – 28.07.2017 р. з можливістю реєстрації на курс до 30.06.2017 р.

Зарахування на курси після закінчення терміну подачі заяви, розглядається в індивідуальному порядку!!!

Піврічна навчальна програма з вивчення словацької мови, яка пройшла акредитацію в Міністерстві освіти Словаччини, розроблена професійними викладачами Словацької міжнародної школи Slovak International School /SIS/ спільно з викладачами гуманітарного факультету університету Матея Бела в місті Банська Бистриця. Основна мета навчальної програми: вивчення словацької мови та підготовка до вступу в один з державних університетів Словаччини. Програма розрахована на російськомовних абітурієнтів з нульовим знанням словацької мови. Головна перевага піврічних підготовчих курсів полягає в тому, що абітурієнти досить довго живуть і навчаються в Словаччині, а це допоможе значно швидше оволодіти словацькою мовою.

Після закінчення курсу, студенти досягають рівня А2 / В1 залежно від обраного курсу, тобто вільне володіння словацькою.

Після закінчення курсу Ви отримуєте Сертифікат (В1 – піврічний курс, А2 – літній інтенсивний курс) державного зразка відповідності знань словацької мови, що в свою чергу є основним вимогою для іноземних абітурієнтів при вступі до ВИШів Словаччини.

Після закінчення підготовчих курсів всі 100% слухачів стають студентами словацьких державних університетів, на деякі факультети Вас зарахують взагалі без вступних іспитів.

Піврічні курси включають 360 академічних годин навчання. Протягом року мовна школа проводить дві піврічні програми вивчення словацької мови.

Перший семестр – з 2 жовтня по 31 січня, другий семестр – з 1 лютого по 30 червня. Реєстрація заяв на допуск на курси першого семестру – до 31 серпня, на другий семестр – до 31 січня.

ВАРТІСТЬ ПІВРІЧНОЇ  ПІДГОТОВЧОЇ  ПРОГРАМИ – 1900 ЄВРО

Літній інтенсивний курс включає 120 академічних годин навчання. Початок курсу з 3 по 28 липня. Реєстрація заяв на допуск до курсу до 30 червня. Після закінчення курсу студенти досягають рівня А2.

ВАРТІСТЬ ПІВРІЧНОЇ  ПІДГОТОВЧОЇ  ПРОГРАМИ – 1100 ЄВРО 

 

Банська Бистриця

Піврічні підготовчі курси проходять у мовній школі SPEAK, яка вже довгі роки співпрацює зі словацьким університетом Матея Бела, який знаходиться в дуже красивому та живописному місті Банська Бистриця. Це місто розкинулося біля підніжжя Нижніх Татр, у живописній долині гірських річок, оточена з усіх боків величними гірськими хребтами. Багато туристів і гостей називають цей місто “маленьким раєм”.Записатися на консультацію

Вибрати

   Останні новини    Всі новини

Акція від Пекінського Інституту Молодіжної Політики!

Мрієш навчатися у Китаї? Не прогав свого шансу отримати освіту у  Піднебесній за дуже привабливою ціною!!! Факультет «Китайська мова і...

Увага! Сертифікація з польської мови! Поспіши зареєструватися!!

Плануєш цьогоріч стати студентом польського ВИШу? Реєструйся на проходження сертифікації з польської мови. Після оцінювання твоїх знань, ти отримаєш сертифікат,...

З Днем народження нашого вчителя!

Педагог від Бога. Розумна. Винахідлива. Доброзичлива. Ці всі слова - про нашого вчителя польської мови Анастасію Пугіну. Сьогодні вона святкує...

Літо разом з МОЦ «Фелісія». Мовні школи за кордоном

Бажаєш провести канікули з користю? До твоєї уваги мовні літні школи, які організовує Міжнародний освітній центр «Фелісія». Польща, Чехія, Словаччина,...

Освітні виставки-2019. Огляд пропозицій

Друзі! Ми повернулися з виставок «Освіта та кар’єра» та «Навчання за кордоном», які відбувалися у Києві. У заході брали участь...

Семінар «Алгоритм самостійного вступу до польського ВИШу. Крок за кроком»

Інформація для тих, хто бажає вступити до польського ВИШу самостійно!! До вашої уваги семінар та консультації «Алгоритм самостійного вступу до польського...
Залишiть свій номер телефону та наш фахівець вам передзвонить!