"Фелісія" — вчись із задоволенням!

  Навчання в Словаччині

Якщо Ви мрієте про престижну вищу освіту в одній із країн Євросоюзу та стоїте на порозі вибору країни для навчання, радимо Вам звернути особливу увагу на Словаччину.

Bratislava, Slovakia

Останнім часом популярність цієї чудової країни серед іноземних студентів все більше зростає. Навчання в Словаччині має суттєвіші переваги ніж у інших країнах Євросоюзу. За багатьма умовами для життя та навчання іноземних студентів Словаччина, значно випереджає своїх найближчих сусідів Польщу та Чехію. У Євросоюзі на сьогоднішній день немає такої країни, в якій би умови для студентів-українців були б такими комфортними та благополучними. Словацькі державні університети охоче відкривають свої двері не тільки перед іноземними студентами з атестатами про середню освіту (вчорашніми школярами), але й пропонують шикарні можливості для навчання молодих спеціалістів з вітчизняними дипломами бакалавра, магістра чи спеціаліста.

З 2014 року навчання для всіх іноземних студентів в усіх державних університетах Словаччини – абсолютно безкоштовне! Єдине, за що потрібно заплатити на шляху здобуття вищої освіти – за підготовчі курси. Більшість державних ВИШів при вступі вимагають від іноземних студентів сертифікат державного зразка про знання словацької мови, який можна отримати лише на підготовчих курсах (платних), акредитованих міністерством освіти Словаччини. 

                                                             _gD4rpBBTqU

Вища освіта у Словаччині відповідає кращим європейським та світовим стандартам. Дипломи, отримані у державних ВНЗ, визнаються і не вимагають додаткового підтвердження не лише в усіх країнах Європейського Союзу, а й в США, Канаді, Великобританії, Австралії, Новій Зеландії, ряді інших країн і є серйозною перевагою при подальшому пошуку роботи закордоном. 

Для тих, хто серйозно підходить до навчання за кордоном та  налаштовується на успішну кар’єру в ЄС, рекомендуємо обирати саме державні університети. Адже в країнах Євросоюзу, серйозні роботодавці та кадрові агенції досить скептично сприймають дипломи приватних навчальних закладів, особливо – польські, угорські та прибалтійські.

                                            1pgIJ1iRYkg

На відміну від багатьох країн ЄС, у Словаччині іноземні студенти мають право вступати у державні університети без будь-якої  переатестації або здачі академрізниці зі шкільних програм.

Для вступу на бакалаврат словацького держуніверситету, достатньо вітчизняного атестату про середню освіту, а на магістратуру – вітчизняного диплому бакалавра, магістра або спеціаліста. 

Для студентів з України, після закінчення підготовчих курсів, акредитованих міністерством освіти Словаччини, існує реальна можливість вступити на деякі факультети словацьких державних університетів взагалі без вступних іспитів! Умови вступу, а також список факультетів, на які можна вступити без вступних іспитів, кожен університет розміщує на своєму сайті зазвичай до кінця січня року вступу.

                                               2HBVcNdzvAs

Оскільки у Словаччині абітурієнти мають право реєструвати скільки завгодно заяв на вступ, варіант вступу на факультет без вступних іспитів залишається «100% запасним варіантом» на випадок, якщо абітурієнт не пройшов на факультет із вступними іспитами.

Для іноземних студентів при навчанні у державних ВИШах існує реальна можливість отримувати стипендію від 250 до 1000 євро в рамках Національної стипендіальної програми, затвердженої Урядом Словацької Республіки. Окрім цього, в кожному окремому державному університеті існують власні стипендіальні програми. Основна умова для отримання стипендії – успішне навчання.

                                              oj5K7lyRDsI

Фінансові витрати іноземних студентів на проживання в Словаччині – значно менші, ніж в будь-яких інших країнах Євросоюзу. В середньому, вартість проживання становить 250 -300 євро на місяць (проживання в гуртожитку в 2-х місному номері з власною ванною кімнатою, харчування, відвідування спортклубів, басейнів, аквапарків, кінотеатрів, театрів, мобільний зв’язок).

Ще одна перевага навчання в Словаччині – спорідненість мов, що істотно полегшує як саму підготовку до вступу в університет, так і процес навчання. Словацька мова набагато простіша і ближча до української мови, ніж, наприклад, польська чи чеська. Для побутового спілкування, навчання практично не потрібне. Для того, щоб можна було навчатися нарівні зі словацькими студентами на гуманітарних факультетах – достатньо семестрових підготовчих курсів, а для успішного навчання на технічних, економічних, медичних факультетах – цілком достатньо річних підготовчих курсів. І це з урахуванням того, що на підготовчі курси зараховуються українські слухачі з нульовим рівнем знання словацької!

Мова і люди – дві найголовніші умови для комфортного перебування в будь-якій країні. У цьому сенсі Словаччина підходить нашим студентам, як ніяка інша країна. Менталітет словаків близький і зрозумілий жителям України, що дозволяє студентам легко адаптуватися в країні та завести нових друзів серед місцевих жителів. Словаки дружньо та люб’язно ставляться до українців,

                                               ErT5FQah_hM

Словаччина – це дуже добра країна, чуйні і життєрадісні люди. Сучасні словаки – взірець законослухняності, взаємоповаги громадян, громадських правил і традицій. Такого комфортного та затишного мікроклімату для навчання Ви не відчуєте в жодній іншій країні Євровсоюзу. Шанобливе ставлення словаків до українців – величезний аргумент, щоб осісти в цій атмосфері, навчатися та розвиватися. 

Словацькі державні ВНЗ охоче відкривають свої двері перед іноземними студентами і планують далі розвиватися в даному напрямку. До Словаччини набагато простіше отримати студентську візу, бо влада зацікавлена в припливі іноземних студентів і не створює штучних бар’єрів та перешкод на відміну, наприклад, від сусідньої Чехії чи Австрії. Студентську візу реально отримати за 10 робочих днів з моменту подання у консульство Словацької республіки пакету необхідних документів. Лояльне ставлення до іноземних студентів дозволяє легко отримати не лише студентську візу, а й дозвіл на проживання (ДНП) з правом на роботу, що вигідно відрізняє Словаччину від інших європейських держав. Дозвіл на проживання у Словаччині слухачі підготовчих курсів отримують уже через місяць після подання документів до місцевого відділку імміграційної  поліції.Записатися на консультацію

Вибрати

   Останні новини    Всі новини

Увага! Конкурс!

До Нового року – рукою подати. Напередодні цього улюбленого усіма свята дорослі та малеча - усі - чекають на подарунки....

Проект «Дієтологія: європейська освіта» – набір у групу продовжується!

Нагадуємо: продовжується набір у групу «Проект «Дієтологія: європейська освіта»! Тож, якщо ви хочете дізнатись, як схуднути та правильно харчуватися, ПРИЄДНУЙТЕСЬ!!!...

Запрошуємо взяти участь у вебінарі!

Якщо ти слідкуєш за модними тенденціями в області науки та техніки і тобі не байдуже, якою буде наша планета завтра,...

Зимова пропозиція від МОЦ «Фелісія»!

Зима – не за горами! Попіклуйтесь про змістовні канікули для своїх дітей, забронюйте місце у мовному таборі, щоб підтягнути польську....

Презентація люблінського Університету Марії Кюрі – відбулася!

                  Поспішаємо поділитися з вами, як пройшла презентація люблінського державного Університету ім....

II Конгрес Польської Ліги Українських Студентів

Конференція для найамбітніших та найініціативніших студентів, які прагнуть: запустити та розвинути свій бізнес-проект; ефективно розвивати свою професійну кар’єру. Де: Університет...
Залишiть свій номер телефону та наш фахівець вам передзвонить!