"Фелісія" — вчись із задоволенням!

  Навчання у Польщі

Час навчання – це та пора в житті кожної людини, що запам’ятовується назавжди. А ще, якісна освіта у ВНЗ дає можливість гарно влаштуватись на роботу та мати перспективи кар’єрного росту, успіху, матеріального та особистісного благополуччя.

Тож, Міжнародний освітній центр “Фелісія” допоможе не тільки знайти необхідну професію та отримати якісну освіту, а й оволодіти професійними уміннями та навичками, розширити свої можливості щодо подальшого працевлаштування.

Що пропонує МОЦ «Фелісія»?

Професійні консультанти Міжнародного освітнього центру «Фелісія» Вам з радістю допоможуть отримати необхідну інформацію, зможуть надати пораду та відповіді на всі Ваші питання.

 

Чому саме Польща ?

Сьогодні на терені Євросоюзу стандарти освіти уніфіковані. І оскільки Польща є невід’ємною частиною ЄС, польські дипломи визнаються роботодавцями на всьому європейському просторі, у тому числі і на території України. Тому для отримання подальшої освіти ми пропонуємо Вам вибрати ВИШі Польщі.

 

Яка ж різниця між українською та європейською системами освіти?

Варто зазначити, що система освіти Польщі та України дуже різняться, в Польщі зовсім інший підхід до навчання та до студентів в цілому. У таблиці наведені деякі з відмінностей, котрі найбільше цікавлять студентів:

Напрямок навчання, можливості Україна Польща
Стажування та практика В Україні поїхати на стажування чи практику за кордон мають можливість окремі студенти за партнерськими угодами ВНЗ В Польщі поїхати за кордон, до країн ЄС, на стажування чи практику може практично кожен студент, що виявляє бажання.
Можливість навчання в інших країнах за студентськими програмами Знову ж таки, в Україні мають таку можливість лише окремі студенти В Польщі таку можливість має кожен студент

Різноманітність стипендіальних програм є теж важливим чинником при вступі до ВНЗ Польщі:

 • Артистична – отримують студенти за досягнення в галузі культури, фольклору, художньої самодіяльності.
 • Інформатична– отримують студенти, які навчаються на спеціальностях «інформатика», «мехатроніка». Але не всі студенти, а лише ті, що позитивно себе проявили, написали самостійно програму, оформили сайт і т.п.
 • Мовна– отримують студенти за напрямом навчання «філологія», за участь в олімпіадах, конкурсах. Такі студенти в якості стипендії можуть отримати безкоштовну поїздку на стажування.
 • Високі показники у навчанні є теж важливою річчю. Студенти, що активно проявляють себе на заняттях, показують високий рівень засвоєння знань також мають право отримувати стипендію.
 • Спортивна стипендія– отримують діти-учасники та переможці спортивних змагань.

Особливості навчальної програми в Польщі та в Україні

Напрямок, можливості Україна Польща
Ступені освіти Бакалавр/Спеціаліст/Магістр Бакалавр/Магістр
Терміни навчання Бакалавр – 4 роки; спеціаліст – 1 рік; магістр – 1 рік Бакалавр – 3 роки, тех. спеціальності – 3,5р.; Магістр – 1,5 – 2 роки, тех. спеціальності – 2,5 р.
Можливість зміни напрямку навчання після бакалаврату Тільки в аналогічному напрямку Можливо змінити напрямок. Виняток: 5 років навчання. Право, психологія
Післядипломна освіта Навчання протягом 2 років Навчання протягом 1-1,5 року

Міста, де знаходяться ВНЗ-партнери

Фото_міста-партнери

Як стати студентом омріяного ВИШу Польщі ?

Важливо знати, що навчання в Польщі проводиться винятково польською або англійською мовами. Це означає, що рівень знання цих мов має бути на досить високому рівні (В1, В2). Студенти в обов’язковому порядку проходять сертифікацію зі знання мови. І саме в цьому Вам допоможе наш Центр, адже Міжнародний освітній центр “Фелісія” пропонує курси вивчення і польської мови, і англійської – для подальшого навчання за кордоном.

Щодо обов’язків МОЦ «Фелісія», вони є наступними:

 • Безкоштовна консультація;
 • Формування пакету документів;
 • Візова підтримка;
 • Підбір житла;
 • Супровід до місця навчання;
 • Поселення;
 • Координація протягом першого року навчання.

Рекомендуємо для вступу

м. Варшава

 

Університет Екології та Управління_ВаршаваУніверситет Екології та Управління

www.wseiz.pl/

Університет Екології та Управління – один з найкращих та найбільших навчальних закладів Варшави, заснований 1995 р. Першими факультетами стали екологія та архітектура. ВНЗ стрімко розвивався, з’являлись нові факультети: інженерія, будівництво, урбаністика, які пропонували широкий вибір спеціальностей. А завдяки фаховим викладачам закладу – професорам, докторам наук – процес навчання відбувається цікаво та ефективно.

За період своєї діяльності, Університет здобув чимало нагород та відзнак як один із кращих вищих навчальних закладів Польщі, серед яких – нагорода від відомого науково-економічного видання “Home & Market” та – в сфері екології – „ZIELONY LAUR-2009” – вперше, така відзнака була надана вищому навчальному закладу, що здійснює якісну освітню діяльність в сфері екології та пропонує найсучасніші, найбільш затребувані спеціальності.

В Університеті працює Агенція з працевлаштування, метою якої є допомога студентам у пошуку роботи, а також місць проходження студентських практик як в Польщі, так і за її межами.

Студенти Університету Екології та Управління мають можливість продовжувати навчання за кордоном. Бюро міжнародної співпраці, що функціонує при ВИШі, пропонує навчання в Німеччині та проходження практики в таких країнах, як Франція, Данія, Італія, Іспанія, Австрія, Кіпр, Греція, Португалія, Фінляндія, Норвегія та інші.

 

 

У-т Лазарського_ВАршаваУніверситет Лазарського

lazarski.pl

Створений в 1993 році, Університет Лазарського займає одне з провідних місць у навчанні за такими спеціальностями:

 

 

 • Адміністрація і право;
 • Міжнародні відносини;
 • Медицина.

У ВИШі викладання проводиться польською або англійською мовами.  Протягом всього навчання діють безкоштовні курси по їх поглибленню.

Університет Лазарського у Варшаві розвиває програми, які мають практичний характер. Завдяки цьому, усі колишні студенти швидко знаходять роботу по закінченні ВНЗ. Для практики Університет  має все необхідне, постійно проводяться практичні семінари, які допомагають отримати академічні знання.

Університет Лазарського у Варшаві вважається кращим Польським університетом за міжнародним рейтингом U-Mulirank. Але відомий він не тільки багатьма нагородами, але й позитивними відгуками студентів. Багато випускників можуть знайти першу роботу за спеціальністю, ще навчаючись в університеті.

Одна з найголовніших особливостей навчання – те, що викладають програму не тільки професори, а й діючі адвокати, судді, політики та бізнесмени. На медичному факультеті всі професори – діючі медичні працівники.

Важливо те, що студент може обрати програми, які дають можливість отримати два дипломи, один з котрих – Британського Університету. Бакалаврат або магістратура –  з двома дипломами.

Для українців навчатися в Лазарскьому – це можливість отримати міжнародний диплом, працювати за кордоном. Ціна за навчання для іноземців може варіювати, дивлячись на те, на якому факультеті навчається студент та якою мовою. Додатково, українці можуть отримати знижку на навчання, що вплине на загальну вартість.

Лазарський Університет має угоди за обміном студентів з 90 ВИШами світу. Така практика допомагає посилити знання студентів, а також ближче пізнати та зрозуміти культуру інших країн. Це дуже важливо для студентів, які навчаються на факультеті міжнародних відносин.

 

 

Вістула_ВаршаваАкадемія Фінансів та Бізнесу VISTULA

www.vistula.edu.pl

ВИШ визнаний одним з найкращих приватних польських ВНЗ за багатьма показниками. Заклад було засновано не так давно – в 1996 році. Сьогодні в Академії Вістула навчаються студенти майже з 30-и країн чотирьох континентів. В їхньому розпорядженні – найбільший учбовий корпус у Варшаві: його площа перевищує 25 000 м. кв. В просторих, світлих аудиторіях є все необхідне для навчання, включно з аудіовізуальними матеріалами, установлено найсучасніше комп’ютерне устаткування.

Впровадження в освітній процес додаткових практик і курсів, використання якісних програм дали свої плоди. Підготовка висококваліфікованих фахівців була належно оцінена: по ранкінгу «Wprost», Університет Вістула зайняв одне з почесних місць і був визнаний як один з кращих національних ВИШів Польщі. Окрім того, він є володарем престижного сертифікату «Школа лідерів» («Uczelnia Liderów») та титулу Ambasadora Polskiej Nauki.

Що Академії Вістула пропонує студентам?

 1. Високий рівень освіти, який не поступається рівню кращих європейських ВИШів.
 2. Гарантія працевлаштування – престижні фірми-партнери Vistula University завжди раді прийняти на роботу випускників закладу.
 3. Можливість отримати практику в найкращих фірмах і мати при цьому високий заробіток.
 4. Кожен студент має шанс навчатися одночасно на двох факультетах.

 

 

SWPS_ВаршаваУніверситет суспільної психології 

www.swps.pl

Для всіх, хто вирішив здобути освіту психолога, варто звернути увагу на Університет суспільної психології у Варшаві. Це один зі світових центрів з підготовки фахівців високого рівня, двері якого відчинені для іноземців. Тут присутня велика кількість факультетів, де можна отримати спеціальності в областях права, журналістики, філології (включаючи англійську, шведську, іспанську, норвезьку), міжнародні відносини (Китай і східна Азія), нацбезпека. Для всіх слухачів, навчання ведеться польською мовою, тому мову потрібно знати на рівні «експерт».

Університет Психології у Варшаві має домовленість зі 140 країнами світу про обмін досвідом та навчання іноземних студентів.

У 2000 р. було створено науково-дослідний центр, що займається дослідженнями у галузі психології. Центр бере участь у двох із шести “Рамкових програм” Європейської Комісії і посідає одне з перших місць за наукову діяльність. В Університеті відкрито спеціальну лабораторію, де за участю відомих науковців та з допомогою передових технологій, якими обладнана лабораторія, відбуваються наукові дослідження на світовому рівні. У багатьох науково-дослідних програмах беруть участь науковці з інших країн – це професори з Cardiff University (Англія), Potsdam Universitaet (Німеччина), Denver University (США). Університет Суспільної Психології має повноваження присвоювати науковий ступінь Доктора гуманітарних наук з психології.

SWPS співпрацює з багатьма іноземними ВИШами, зокрема – Університетом в Ланкастері (Англія), Університетом в Белефілд (Німеччина), Nancy 2 (Франція), Appalachian State University (США), Університетом у Флоренції, де студенти мають можливість продовжувати навчання, науково-дослідну роботу та проходити професійні практики.

За рейтинговою оцінкою «WPROST», Університет Суспільної Психології – перший у списку гуманітарних ВИШів. Протягом 6-ти років поспіль він отримує Золотий індекс, Найвищий рейтинг якості освіти Державної Акредитаційної Комісії, а також позитивну оцінку у галузі культурологіі та соціології. Згідно звіту Державної Комісії з освіти (PKA), визнаний зразковим навчальним закладом.

Важливим фактором є реалізація ВИШом програми, що сприяє як працевлаштуванню його випускників та студентів, так і  наданню їм пропозицій щодо проходження практики – за допомогою власного Бюро кар’єр та Академії Молодого Менеджера.

Головний корпус SWPS – це сучасний навчальний комплекс, оснащений високотехнологічним обладнанням. Безліч комп’ютерних залів, просторі аудиторії, їдальні на кожному поверсі, велика бібліотека, яка містить близько ста тисяч томів, а також доступ до інтернету в будь-якій точці університету і безліч інших речей абезпечує комфортне навчанння студентам.

 

 

м. Вроцлав

 

Укономічний у-т у ВроцлавіВроцлавський Економічний Університет

www.ue.wroc.pl

Державний навчальний ВИШ Польщі, який ставить собі за мету надати можливість вчитися у будь-якому віці – це Вроцлавський Економічний Університет, заснований у 1947 році. Окрім того, що ВИШ приймає випускників шкіл, на його базі створено додатковий напрямок навчання – для людей літнього віку.

Вступаючи до лав навчального закладу, можна обрати денну або вечірню форму навчання. Різноманітність факультетів та дисциплін, дозволяють студенту обрати найнеобхідніший варіант. У закладі пропонуються такі напрямки:

 • економічні науки;
 • менеджмент, інформатика і фінанси;
 • інженерна справа і економіка;
 • регіональна економіка і туризм.

Зі, здавалося б, невеликої кількості напрямків, виходять фахівці більш ніж 40 спеціальностей. До їх переліку входять тільки високо затребувані, що дозволяє кожному випускнику швидко знайти своє місце у дорослому житті.

Задля комфортного навчання іноземних студентів, заклад має гуртожитки. Вони розташовані недалеко від навчальних корпусів, що дозволяє абітурієнтам встигати виконувати багато справ. Наприклад, перед лекцією відвідати басейн або бібліотеку та встигнути забігти до кафетерію.

 

 

Університет банківської справи_ВроцлавУніверситет Банківської Справи у Вроцлаві

www.wsb.pl/wroclaw

Університет Банківської Справи у Вроцлаві (Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu) – це вищий професійний навчальний заклад, що діє  із 1998 року. Метою Університету є підготовка фахівців високого класу, що володіють вмінням застосовувати теоретичні знання в щоденній бізнесовій практиці. ВИШ прагне проявити весь інтелектуальний та бізнес-потенціал студентів, щоб полегшити їм старт на ринку праці, стимулювати динамічний професійний розвиток, а також ввести в дію механізми свідомої участі у побудові сучасної польської економіки.

ВНЗ відслідковує зміни на ринку праці і орієнтується на передачу знань доступним та ефективним способом. Навчальні програми складені на основі очікувань роботодавців та багаторічного досвіду високопрофесійного наукового кадрового потенціалу.

Вроцлав – європейська столиця культури із столітніми торгівелними традиціями. Саме тут перехрещувались середньовічні торговельні шляхи. Місто часто називають Північною Венецією, оскільки тут є понад 100 мостів, розкинутих між 20-ма островами, що знаходяться в його межах.

Місто є привабливим не лише для туристів. Як столиця регіону Нижня Сілезія, притягує до себе і великі корпорації, і малий та середній бізнес. Завдяки привабливому розташуванню, місто стає центром торгівлі та лідером у сфері залучення нових інвестиційних проектів.

 

 

Природничий у-т_ВроцлавВроцлавський природничий університет

www.upwr.edu.pl

Один із найкращих спеціалізованих вищих навчальних закладів у Польщі.

Природничий університет здійснює навчання за природничими і технічними напрямками, а також займається дослідженнями в галузі сільського господарства та дотичних наук,  програмами розвитку природного ландшафту, якості харчування і менеджменту.

Вроцлавський природничий університет визнано одним з кращих спеціалізованих ВИШів Польщі, посідає друге місце в країні з точки зору виданих патентів. Щороку університет займає провідні позиції в рейтингах, а серед польських державних університетів в галузі природничих та сільськогосподарських наук знаходиться на другому місці.

Університет Природничий у Вроцлаві – це більше 10 000 студентів, що отримують освіту на 27 напрямків навчання, на 5 факультетах:

 • факультет тваринництва та біології;
 • факультет ветеринарної медицини;
 • факультет природничих наук і технологій;
 • факультет екологічної геодезії та інженерії;
 • факультет харчових наук.

Вроцлавський природничий університет може похвалитися сучасними навчальними аудиторіями та лабораторіями, гуртожитками високого стандарту і низькою оплатою за проживання, спортивними об’єктами, включаючи критий басейн.

У 2004 р. Європейська Комісія нагородила Природничий університет сертифікатом ECTS Label, отже, ВНЗ є надійним партнером в європейському міжнародному співробітництві. Освіта, здобута у Природничому університеті, є перспективною.

 

м. Гданськ

 

Вища школа Банкова_ГданськВища Школа Банкова у Гданську

http://www.wsb.pl/gdansk/

Вища школа банківської справи в Гданську (WSBбула заснована в 1998 році. ВНЗ є частиною великого освітнього холдингу в Польщі. В холдинг входить близько 10 вищих навчальних закладів, розташованих в різних містах: Гданськ, Гдиня, Щецінь, Лодзь, Ополє, Бидгощ, Познань, Вроцлав, Торунь, Хожув.

Вища школа банківської справи багато років очолює освітні рейтинги серед приватних ВИШів, і, на думку роботодавців, є найкращим навчальним закладом в Поморському регіоні.

Гданськ – це:

– велике місто, а отже кращі перспективи професійного розвитку;

– тут проходить безліч різних подій;

– вранці – пари, після обіду – на пляж;

– вільний час – море можливостей;

– Гданськ – це найбільше академічне місто на півночі Польщі.

Чому варто навчатися у Вищій Школі Банковій?

Великий вибір перспективних спеціальностей, нові напрямки і методики навчання, висококваліфіковані викладачі. Навчання у Вищій школі банківської справи орієнтоване на розвиток у студентів практичних навиків і професіональної адаптації. Розклад навчання складений таким чином, щоб студенти при бажанні могли б поєднувати роботу і навчання.

Вища Школа Банкова. Переваги.

 • міжнародна кар’єра (навчання і практика закордоном – Erasmus+, подвійний диплом);
 • безкоштовні курси польської та англійської мови.

Університет пропонує широкий вибір факультетів та спеціальностей:

Бакалаврат:

 • Внутрішня безпека
 • Фінанси і бухгалтерський облік
 • Інформатика
 • Філологія
 • Логістика
 • Педагогіка
 • Право у бізнесі
 • Міжнародні відносини
 • Туризм і відпочинок
 • Управління
 • Психологія у бізнесі
 • Право

Магістратура:

 • Фінанси
 • Логістика
 • Управління
 • Внутрішня безпека
 • Педагогіка

 

 

м. Краків

 

Ягеллонський у-т_КраківЯгеллонський університет

www.uj.edu.pl

Ягеллонський університет у Кракові – найдавніший заклад Польщі та один з найдавніших навчальних закладів Європи, який був заснований у 1364 році королем Казимиром Великим.

За даними рейтингу, опублікованого The Times Higher Education Supplement (QS World University Rankings), Ягеллонський університет входить до 300 найкращих ВНЗ світу. На даний час в університеті навчається близько 46 000 студентів. Здобувати освіту можна на 111 напрямках та спеціальностях на польській мові, а також кількох напрямках англійською мовою.

Університет пропонує англомовні програми, а також  навчання німецькою мовою з отриманням подвійного диплому з напрямку менеджмент. Це спільна програма Консорціуму Ягеллонського університету та бізнес школи Ройтлинського університету у Німеччині (ESB Business Schol Reutingen University).

Університет розташований у центрі Кракова і має у складі сучасне університетське містечко, протяжністю 4 км. Гордість університету -бібліотека – одна з найбільших та найдавніших в Польщі, налічує більше 6 млн одиниць зберігання. У фондах бібліотеки є велика колекція середньовічних рукописів.

Спеціально для абітурієнтів при кафедрі полоністики функціонує Школа польської мови та культури для іноземців або «зерувка», що користується великою популярністю у молоді з цілого світу, адже це хороший шанс не лише вивчити польську мову та пізнати культуру, а і познайомитись із Університетом та розгледіти все зсередини.

За всю історію діяльності Ягеллонського університету, тут навчалися відомі письменники, вчені та просвітники, які міняли світову історію своїми винаходами та громадською діяльністю. Ян Длугош, Микола Коперник, Франциск Скорина, Кароль Войтила (папа Іоан Павло II), Станіслав Лем, Кшиштоф Зануссі, Норман Девиш, Вислава Шимбровска, Анджей Фрич Моджевський, Василь Стефаник – це лише невеликий перелік знаних вихованців Ягелонського Університету.

Незважаючи на глибокі традиції, Ягелонський Університет швидко розвивається та є лідером у інноваціях та модерних тенденцій у світі. Будується новий кампус, який називають Третім і який буде знаходитися на відстані 4 км від центру Кракова. У 1999 році був відкритий Науково-дослідницький центр наук про життя, у 2002 р. – відкрили Інститут Молекулярної біології та біотехнології з найсучаснішою науковою та технологічною інфраструктурою в Польщі, а також Інститут охорони навколишнього середовища. У 2005 році було відкрите нове приміщення для Інституту географії та просторової економіки.

 

150_538a68b2-4c98-42bf-b481-e881f51aa8c0Краківський аграрний університет ім. Гуго Коллонтая

urk.edu.pl

Краківський cільськогосподарський університет імені Гуго Коллонтая – один із найвідоміших державних вишів Польщі. Офіційна дата його заснування – 1953 рік. До цього він існував, як частина Ягеллонського університету (починаючи з 1890 року). У структурі університету діє 7 факультетів, 27 напрямків підготовки і 50 спеціальностей.

Факультети:

 • сільськогосподарсько-економічний;
 • тваринництва і біології;
 • лісівництва;
 • інженерії довкілля та геодезії;
 • садівництва;
 • інженерії виробництва і енергетики;
 • технології громадського харчування;
 • міжфакультетний напрямок біотехнології;
 • ландшафтної архітектури;
 • ветеринарії

Навчання здійснюється на денній та заочній формі. Студенти можуть отримати ступінь бакалавра, магістра та доктора.

Докторантура:

 •  доктор аграрних наук в області агрономії, зоотехнії, моделювання навколишнього середовища, садівництва, сільськогосподарської інженерії, технології громадського харчування;
 • доктор лісівництва

В університеті навчається близько 14 000 студентів. Викладацький цех налічує 1 400 висококваліфікованих педагогів. Лекції проводяться як польською, так і англійською мовами (залежить від напрямку навчання).

Високий рівень знань сільськогосподарського університету був позитивно оцінений Державною Акредитаційною комісією. Тому випускниками ВНЗ цікавляться не тільки польські підприємства, але і міжнародні компанії.

На території університету також діє навчально-науковий центр ветеринарної медицини UJ-UR, ​​який працює за підтримки Ягеллонського університету.

Краківський аграрний університет бере участь у різних програмах з обміну студентами. Він уклав договори з 20 країнами світу (Європа, Азія, Америка). Участь у таких програмах допоможе студентам виграти грант і отримати диплом відразу в двох країнах Європи (окрім Польщі). А ще, ВНЗ – активний учасник програм ERASMUS та CEEPUS.

У межах вишу функціонує близько 16 наукових об’єднань. Тут постійно проходять конференції, включаючи й міжнародний рівень.

 

м. Катовіце

 

 

Сілезький у-т в КатовіцеСілезький університет у Катовіцах

 http://www.us.edu.pl/

Заснований у 1968 році, Сілезький університет – один з найбільших державних ВИШів Польщі та найкрупніший у регіоні Верхня Сілезія. Високий рівень економічного розвитку регіону і низкий рівень безробіття є запорукою успішного працевлаштування випускників. В університеті навчається майже 35 000 студентів.

Структура ВНЗ складається з 12 факультетів і 3 міжфакультетних одиниць, що пропонують студентам 59 освітніх напрямків і понад 180 спеціальностей.

Університет підписав понад 600 угод про співпрацю з освітніми установами 36 країн світу, що створює можливість реалізації дослідницьких проектів та також обміну студентів і працівників.  Студенти Сілезького університету — це громадяни Польщі, країн Європейського Союзу, Білорусії, України, Росії, Грузії, Казахстану, Монголії, Китаю тощо.

Популярні факультети/спеціальності:
 • образотворче мистецтва та музик;а
 • наука про землю;
 • соціальні науки;
 • факультет радіо і телепродукції ім. К. Кеслевського;
 • теологія;
 • міжфакультетне індивідуальне навчання математичних і природничих наук.

 

м. Люблін

 

У-т Кюрі_ЛюблінДержавний Університет ім.  Марії Кюрі-Складовської

umcs.lublin.pl/

Заклад започаткував свою роботу в 1944 році і з того часу його закінчило більше ніж 200 тисяч випускників.

Вже на початку своєї діяльності, університет відігравав провідну роль на польському освітньому ринку. В наш час – це науковий осередок, де студенти отримують знання високого рівня. На сьогоднішній день тут здобувають звання бакалавра, магістра та аспіранта більше 25-и тисяч студентів. На 11-и факультетах вони освоюють 205 спеціальностей в 50-и напрямках. Щоб освітня пропозиція була цікавою не тільки для польських абітурієнтів, а й для іноземців, освітні програми розширюються в нових напрямках, на частині занять викладання відбувається на англійській мові. Для іноземних студентів, включаючи і українців, Університет Марії Кюрі-Складовської організовує мовні курси, де можна оволодіти польською безкоштовно.

Щоб студенти могли отримати не тільки міцні знання, а й здобути необхідні практичні уміння, навчання в Університеті Марії Кюрі базується на дослідженнях, які провели видатні науковці. При цьому враховуються всі потреби ринку працедавців та наукові напрямки розвитку світу. Те, наскільки успішною є робота закладу, підтверджують отримані закладом нагороди. Серед них найбільш важливі – «Кузня лідерів» та «ВИШ, приязний для працедавців».

В Університеті Марії Кюрі-Складовської відкрили кілька нових напрямків:

 • внутрішня безпека;
 • історичний туризм;
 • когнітивістика;
 • східноєвропейське навчання;
 • технічна фізика;
 • благоустрій;
 • інженерне навчання.

Спортивна, соціальна, дидактична та науково-дослідницька бази постійно модернізуються, щоб заклад відповідав всім вимогам сучасної освіти.

 

Люблінська політехнікаЛюблінський Політехнічний Університет

www.pollub.pl/

Люблінський Політехнічний Університет надає державний диплом європейського зразка.

Навчальний заклад з досвідом більш ніж у півстоліття, має відмінну репутацію, що надає можливість випускникам легко отримати роботу в компаніях світового рівня.

Люблінська Політехніка пропонує своїм абітурієнтам навчання на 6-ти факультетами, а саме:

 • Будівництво та архітектура;
 • Машинобудівництво;
 • Основи технологій;
 • Електро- та обчислювальна техніка;
 • Інженерна екологія;
 • Менеджмент.

Окрім цього, кожний з факультетів ділиться на кілька напрямків, яких в загальній кількості більше 16. Завдяки такому складу програм, університет  випускає фахівців більш ніж 50 спеціальностей.

Університет має такі підрозділи:

 • бібліотека;
 • бюро Розвитку та Кооперації;
 • Інформативний Центр;
 • Центр інновацій та передових технологій;
 • Люблінський Інкубатор Підприємництва;
 • Люблінський Центр трансферу технологій.

Іноземні учні мають змогу виїхати на навчання або практику до іншої країни. Люблінська Політехніка має угоди по обміну студентами з країнами ЕС, а також з Ісландією, Ліхтенштейном, Норвегією, Туреччиною та  Македонією.

 

м. Познань

 

У-т А. Міцкевича, ПознаньУніверситет ім. Адама Міцкевича 

amu.edu.pl

Університет імені Адама Міцкевича – найбільший державний ВНЗ Познані і один з кращих в Польщі.

Університет дотримується високих стандартів в наданні освітніх послуг. В навчальному закладі на 15 факультетах здобувають освіту 39 982 студента, серед яких більше 1000 – іноземних.

Студенти можуть обирати серед 170 спеціальностей, які викладаються польською мовою. Також університет пропонує бакалаврські програми англійською та німецькою; магістерські програми – англійською, німецькою та голландською мовами.

Університет ім. Адама Міцкевича має унікальну бібліотеку з величезною колекцією друкованих видань і потужною електронною онлайн-системою. Друковані фонди налічують близько 3 мільйонів примірників книг та періодичних видань, включаючи газети, карти та інші документи. До того ж, на кожному з 15-ти факультетів розміщена профільована бібліотека відповідно до тематики досліджуваних предметів.

Познанський університет ім. А. Міцкевича активно співпрацює з понад 350 університетами зі всього світу. Навчальний заклад є членом EUA (Європейська Асоціація Університетів), EUCEN (Європейський університет безперервного навчання).

Познанський університет ім. А. Міцкевича це:

•    високий рівень наукових досліджень;

•    конкурентна вартість навчання;

•    зручне розташування між Варшавою та Берліном;

•   мультикультурне середовище;

•    студентське містечко;

•    динамічний бізнес-центр, який пропонує можливості кар’єрного росту;

•    комплексні академічні пропозиції;

•    зручності для студентів-інвалідів;

•    спортивні програми.

 

Університет логістики у ПознанюУніверситет логістики у Познані 

www.wsl.com.pl

Перший в Польщі логістичний вищий навчальний заклад, створений у 2001 році. Основна мета ВИШу – висока якість навчання та практичний досвід.

Університет Логістики у Познані – це:

 

 • Високоякісна  освіта, поєднана із практичними програмами навчання;
 • Широка пропозиція практик і стажувань для студентів;
 • Новаторські системи навчання.

Приміщення Університету логістики – це: 

– сучасний комплекс будівель, розташованих в центрі міста;

– приміщення повністю відповідають вимогам осіб з обмеженими можливостями;

– в розпорядженні студентів – комп’ютерні лабораторії, аудиторії, обладнані сучасною аудіо- і відеоапаратурою, студія, що забезпечує дистанційне навчання через інтернет;

– комп’ютерні зали з сучасним обладнанням і програмним забезпеченням, що використовуються для підтримки господарської діяльності підприємств;

– бездротовий інтернет на всій території університету;

– доступ до електронної платформи УЛ-Онлайн, на якій розміщується вся інформація, що стосується студентського життя;

– можливість користування бібліотекою Університету логістики , а також електронними бібліотечними ресурсами, доступними через інтернет;

При ВНЗ діє бюро практик і професійних кар’єр, яке є посередником між студентами і ринком праці. Його мета:

– допомога на початку професійної кар’єри:

– профконсультування і організація курсів та тренінгів;

– ведення бази даних студентів, які шукають роботу;

– організація зустрічей з роботодавцями;

– надання інформації про ринок праці;

– надання пропозицій працевлаштування;

 

Академія гот-ресторанного бізнесу_ПознаньАкадемія готельно -ресторанного бізнесу 

www.wshig.pl

Академія готельно-ресторанного бізнесу у Познані (Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii) заснована у 1993 році. Метою Академії є підготовка високваліфікованих фахівців у готельній та ристораній справі для подальшої роботи у туристичних фірмах, готелях та ресторанах у всіх країнах світу.

Можливість вивчення мінімум 3-х іноземних мов. Постійна актуалізація програми навчання гарантує знання, що відповідають останнім тенденціям та інноваціям.

Теорeтична підготовка поєднана з практичною, яка проходить на території академії, в ресторані і Зимовому Саду.

Академія готельно-ресторанного бізнесу у Познані готує професійних фахівців у туристичній галузі. ВИШ стежить за постійним оновленням своїх пропозицій і співпрацює з відомими готелями і ресторанами в Великобританії, Ірландії, Франції, Греції, на Кіпрі, в Іспанії, Норвегії, Америці, Німеччині та Італії. Кожен студент Академії, який успішно здав іспити першого семестру, добре знає мову країни, куди збирається, а також пройшов місячні практики в Польщі, може їхати на практику за кордон.

Найчастіше студентам пропонується робота в туристичних бюро, готелях, гастрономічних об’єктах, центрах відпочинку та рекреації, а також в громадських організаціях та адміністраціях.

 

Універ Банківської справи_ПознаньУніверситет Банківської Справи

www.wsb.pl/poznan

Університет Банківської Справи в Познані (Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu) – це вищий навчальний заклад з 20-тирічним досвідом в наданні освітніх послуг на бізнес-напрямках підготовки. Університет пропонує освітні послуги І освітнього ступеня (бакалавр та інженер) за 9-ма напрямами підготовки, навчання ІІ освітнього ступеня (магістр), післядипломне навчання (зокрема, у сфері адміністрації, екології, фінансів та бухгалтерського обліку, ІТ, маркетингу, нерухомості, педагогіки, бухгалтерського обліку, управління).

Познанський Університет ВСБ закінчило вже понад 17 000 випускників, які сьогодні посідають відповідні посади в польських та міжнародних підприємствах, фінансових установах, державних органах, а також здійснюють власну господарську діяльність.

Університет ВСБ в Познані від 1999 року бере участь в європейській програмі Erasmus. Підписав понад 40 партнерських умов із закладами з усієї Європи. Завдяки цьому, студенти можуть навчатись за кордоном протягом 1 або 2 семестрів у таких країнах, як Бельгія, Болгарія, Чехія, Данія, Естонія, Франція, Греція, Іспанія, Нідерланди, Ірландія, Литва, Німеччина, Португалія, Словаччина, Туреччина, Великобританія та Італія.

Університет Банківської справи готує спеціалістів за такими напрямками:

– адміністрація;

– внутрішня безпека;

– фінанси та бухгалтерський облік;

– право в бізнес;

– міжнародні відносини;

– туризм та рекреація;

– управління;

– інформатика;

– логістика.

 

Познанський політехнічний універПознанський Політехнічний Університет

www.put.poznan.pl

Познанський Політехнічний Університет – був заснований у 1919 році на базі державної школи машинобудування і на сьогодні є найбільшим технічним ВНЗ у Великопольському воєводстві.

Познанська Політехніка – державний Університет, у ВИШі проводяться широкомасштабні науково-дослідні роботи. В 1995 році – Познанська Політехніка першою з  ВНЗ Польщі, стала членом Конференції Європейських Шкіл для Вищої Інженерної Освіти і Досліджень – CESAER, яка зібрала разом Європейські Інженерні коледжі і Політехнічні Університети.

Познанський політехнічний університет вважається одним із провідних у Польщі завдяки кільком принципам його діяльності:

 • Наука для людей. Технологічний розвиток супроводжується повагою до людини, охороною навколишнього середовища та економічного розвитку.
 • Сучасний підхід до науки. Університет бере участь в міжнародних наукових обмінах і проектах, є партнером багатьох компаній та наукових центрів. Навчальний заклад співпрацює майже з 300 університетами зі всього світу.
 • Зв’язок із промисловістю. Познанський політехнічний університет навчає кваліфікований інженерно-технічний персонал для Великопольського воєводства, що є індустріальним центром країни. А тісна співпраця з підприємствами дозволяє бути в курсі їхніх потреб.
 • Практичний досвід. Університет поєднує розвиток новітніх наукових дисциплін із впровадженням цих знань і технологій в практичну площину. Студенти мають доступ до понад 150 лабораторій.
 • Співпраця з бізнесом. Контакти з багаточисленними діловими партнерами є невід’ємною частиною університетського життя. Їхні поради допомагають скорегувати освітні програми, аби вони відповідали потребам ринку. Познанський політехнічний університет співпрацює з автомобільними, машинобудівними, хімічними, фармацевтичними, будівельними, енергетичними компаніями, виробниками побутової техніки тощо.

Познанська Політехніка пропонує 10 стипендій на рік для студентів з України. Окрім того, ті, які мають польське громадянство або Карту Поляка – можуть навчатися безкоштовно.Записатися на консультацію

Вибрати

   Останні новини    Всі новини

Акція від Пекінського Інституту Молодіжної Політики!

Мрієш навчатися у Китаї? Не прогав свого шансу отримати освіту у  Піднебесній за дуже привабливою ціною!!! Факультет «Китайська мова і...

Увага! Сертифікація з польської мови! Поспіши зареєструватися!!

Плануєш цьогоріч стати студентом польського ВИШу? Реєструйся на проходження сертифікації з польської мови. Після оцінювання твоїх знань, ти отримаєш сертифікат,...

З Днем народження нашого вчителя!

Педагог від Бога. Розумна. Винахідлива. Доброзичлива. Ці всі слова - про нашого вчителя польської мови Анастасію Пугіну. Сьогодні вона святкує...

Літо разом з МОЦ «Фелісія». Мовні школи за кордоном

Бажаєш провести канікули з користю? До твоєї уваги мовні літні школи, які організовує Міжнародний освітній центр «Фелісія». Польща, Чехія, Словаччина,...

Освітні виставки-2019. Огляд пропозицій

Друзі! Ми повернулися з виставок «Освіта та кар’єра» та «Навчання за кордоном», які відбувалися у Києві. У заході брали участь...

Семінар «Алгоритм самостійного вступу до польського ВИШу. Крок за кроком»

Інформація для тих, хто бажає вступити до польського ВИШу самостійно!! До вашої уваги семінар та консультації «Алгоритм самостійного вступу до польського...
Залишiть свій номер телефону та наш фахівець вам передзвонить!