"Фелісія" — вчись із задоволенням!

  Навчання в Китаї

Китайці мають самобутню та оригінальну систему освіти та виховання, у Давньому Китаї перші навчальні заклади з’явилися ще у 1766 р. до н.е. Освіта опирається на загальнолюдські норми навчання і виховання, проте реалізує їх, виходячи з власних, національних умов і традицій.

Navchannya-v-kytayi

Чим Китай цікавий для студентів з України?

– Відсутність вимог до початкового рівня знання мови. Китайська вивчається протягом першого року навчання
– При вступі не потрібно складати іспити.
– Можливість отримувати стипендію.
– Окремі групи для іноземців.
– Покращені умови проживання, оплата яких входить у загальну суму за навчання.
– Можливість навчатися та працювати, як правило після закінчення 1-2 курсу.
– Можливість отримати досвід однієї з найбільш розвинутих країн світу в сферах економіки, торгівлі, бізнесу, винаходів та іншого.
– Перспективи співпраці з китайськими фірмами, організаціями, налаштування власного бізнесу.

Особливості навчання у Китаї

 1. Початок навчання, система оцінювання. Навчання у школах, коледжах, вищих навчальних закладах починається з вересня і триває до 20 червня. З початку січня і до кінця лютого – зимові канікули. Система оцінювання у навчальних закладах – американська, 100 бальна. Прохідний – в залежності від вимог по спеціалізації – від 50 до 85 балів.
 2. Терміни навчання. Загальноосвітня школа – 12 років, бакалавр – 4 (архітектура, інженери – +1 рік), магістратура – 2 (архітектура, інженери – +1 рік).
 3. Спеціалізації. Для іноземців пропонують здебільшого такі спеціальності: бізнес, економіка, гуманітарні напрямки.
 4. Привілеї для іноземців. Іноземні студенти, які обрали сферу торгівлі, економіки, бізнесу, за умови успішного навчання та хорошої дисципліни, отримують стипендію. Розмір коливається від 1 500 $ до 4 000 $. Як правило, покриваються витрати на навчання, проживання, харчування, придбання навчальних матеріалів та медичне страхування. Але, можуть тимчасово утримати або знизити розмір стипендій у разі порушення дисципліни, відсутності на заняттях чи низького рівня навчання. Групи для навчання іноземців окремі, до часу, доки студент не оволодіє китайською мовою на достатньому рівні. Але за умов успішної міжнародної сертифікації HSK (Чизкейк) – 4 чи 5 балів, можливе навчання разом із громадянами Китаю на різних спеціальностях (включаючи інженерні). Іноземні студенти можуть вступати без знання китайської мови. Живуть у покращених умовах і по 2 особи в кімнаті.
 5. Навчання неповнолітніх. Коледжі, куди вступають після 9 класу, є відкритого і закритого типів. В останніх, батьки повинні написати заяву про можливість дітям покидати територію навчального закладу, чітко вказується час відсутності. Підтримується постійний зв’язок з батьками. Для неповнолітніх, які навчаються у вищих навчальних закладах, діє система опікунства, яка оформляється окремо.
 6. Віза. На початку оформляють від 30 днів перебування. В подальшому візу можна отримати у Китаї.
 7. Умови проживання. 2-3 особи в кімнаті. Оплата входить до загальної суми за навчання. Як правило, кімнати обладнані всіма необхідними меблями, тут є телевізор, холодильник, кондиціонер, душ і санвузол. На поверсі гуртожитку знаходиться загальна кухня, за бажання студенти можуть готувати самі. Зазвичай, у гуртожитку знаходяться пральні машини для загального користування.

МОЦ «Фелісія» – партнер Пекінського міжнародного освітнього центру «OU LU»

Рекомендуємо для вступу

м. Пекін

 

Колледж Qiush Пекінський Професійний коледж Чуши (Qiushi)

Загальна інформація. Коледж є закритим навчальним закладом, що говорить про безпеку студентів, з повним навчальним днем. Навчальний заклад складається з кількох корпусів. На території  коледжу знаходиться: центр факультету діловодства, центр фінансової справи, центр інформаційних технологій, комп’ютерні класи, комплексна тренувальна база авіаційного обслуговування, студентський гуртожиток, їдальня, спортивний майданчик, багатофункціональна спортивна зала, тенісна зала, парк та інші установи, що створює вчителям  і студентам комфортні умови для роботи і навчання.

В коледжі навчається більше 10 000 тис. студентів,Коледж Qiushi є одним з перших навчальних закладів Пекіна, який розпочав співпрацю з іноземними студентами та педагогами.  Коледж вже прийняв понад 5 000 викладачів і студентів з Англії, США, Німеччини, Японії і Кореї на короткотермінові програми та стажування.

Програма навчання для іноземців з нульовим знанням китайської мови.
На базі 9 класу (мова + шкільна програма + спеціальність). 

Термін навчання – 3 роки, після закінчення видається атестат про повну загальну середню освіту + диплом про професійну освіту.

Спеціальність – Електронний бізнес

Перші півроку – інтенсивне вивчення китайської мови, далі паралельно вводяться предмети за шкільною програмою 10 і 11 класу.  На другому курсі навчання студент обирає факультет.  Програма за фахом вводиться на 2-й рік з другого семестру і весь третій рік. Після закінчення коледжу, студент може вступити до ВНЗ на перший курс факультету (на загальних правах), при наявності сертифікату необхідного рівня HSK.

Проживання: в 2-х місній кімнаті готельного типу (в кімнаті є душ, санвузол, необхідні меблі: ліжко, тумбочка, шафа, є кондиціонер).

У вартість входить:
* навчання – (8 навчальних місяців);
* проживання і додаткові витрати (проживання в 2-х місній кімнаті, навчальні матеріали, реєстрація за місцем перебування, медичний огляд, та страхування);
* шкільна форма;
* харчування;
* опікунство – $290;
* поворотний депозит – $100.

ЗАГАЛЬНА СУМА НАВЧАННЯ – $6 000 

Переваги навчання в коледжі Qiushi:

 1. Студент отримує атестат про повну загальну середню освіту + диплом про професійну освіту.
 2. Коледж є закритим навчальним закладом, студент може залишати коледж до 18:30.
 3. Студенти знаходяться під постійним наглядом педагогів.
 4. Після закінчення коледжу, якщо студент вступає до ВИШу за аналогічним фахом, у нього є можливість бути зачисленим на 2, 3 курс.
 5. Заявки приймаються до 1 серпня.

 

Пекинский институт молодежной политикиПекінський Інститут Молодіжної Політики

http://www.bjypc.edu.cn

Загальна інформація. Державний навчальний заклад, існує понад півстоліття. Загальна кількість студентів становить 6 000 осіб. В інституті більше 20 спеціальностей.  З 1994 року ВИШ почав працювати з іноземними студентами з США.  На сьогоднішній день тут навчається близько 2 000 студентів з понад 20 країн (Америка, Великобританія, Франція, Швеція, Росія, Японія, Єгипет та інші). Факультет Китайської мови заснований більше 10 років тому. Уроки для іноземних студентів проводяться в міні-групах.

Проживання. Гуртожиток для іноземних студентів знаходиться на території кампусу інституту. Студентам пропонуються 3-місні кімнати для розселення готельного типу, обладнані всіма необхідними меблями;  в кімнаті є телевізор, холодильник, кондиціонер, душ і санвузол.  Можливий інтернет в кімнаті за окрему плату. На кожному поверсі гуртожитку є загальна кухня, при бажанні студенти можуть готувати самі. Є пральні машини для загального користування.  На території студентського кампусу знаходиться спортивний майданчик. Тренажерна зала знаходиться неподалік від інституту. Харчування в їдальні, китайська та мусульманська кухня.

Спеціальності для іноземців з нульовим знанням китайської мови.

На 1 курсі вчать предмети+китайську мову.

1. Мовні курси китайської мови

Заняття з понеділка по п’ятницю, 4 уроки на день.

Після річних курсів китайської мови студенти можуть здати іспит HSK (стандартизований кваліфікаційний іспит з китайської мови (путунхуа) для осіб, які не є носіями китайської мови, а саме іноземних студентів, і представників етнічних меншин, які проживають в КНР).

Вартість навчання $3 000.
Додаткові витрати $2 500 включають в себе проживання в 3- місному номері готельного типу, медичний огляд та страхування, реєстрація за місцем проживання, навчальні матеріали, віза.

ЗАГАЛЬНА СУМА НАВЧАННЯ – $5 500

 

2. Факультет “Китайська мова та культура”, спеціальність – «Бізнес – китайська». Мовні курси + факультет

Програма навчання 3 роки, видається диплом про вищу професійну освіту. Заняття – 5 днів на тиждень.

Вартість навчання $3 000
Додаткові витрати – $2 500 включають в себе проживання в 3-х місному номері готельного типу (гуртожиток після ремонту), медичний огляд та страхування, реєстрація за місцем проживання, навчальні матеріали, віза.

ЗАГАЛЬНА СУМА НАВЧАННЯ – $5 500

Студент, який не досяг 18 років, додатково оплачує опікунство від китайської сторони в розмірі $290.

Стипендія з 2 року навчання 10,000 юанів на рік

Факультет міжнародної економіки та бізнесу. Спеціальність – Міжнародний бізнес

Умови зарахування на факультет після мовних курсів: сертифікат HSK 3 рівня і IELTS 3.0.

Тривалість навчання: 3 роки, видається диплом інституту про вищу професійну освіту (для отримання ступеня бакалавр необхідно додатково закінчити ще 2 роки в університеті за цією спеціальністю). Спосіб викладання: двомовний (англійська і китайська).

Вартість навчання $4 333
Додаткові витрати – $2 902 включають в себе: проживання в 3-х місному номері готельного типу, медичний огляд та страхування, реєстрація за місцем проживання, навчальні матеріали, віза.

Після закінчення 3-х років, можна вступити до магістратури Університету Плімута, який розташований на побережжі Девон, Англія, близько 300 км від Лондона. Термін навчання 2-3 роки.

ЗАГАЛЬНА СУМА НАВЧАННЯ – $7 235 

Переваги програми для іноземних студентів:

 1. Студенти зараховуються відразу на 1 курс факультету за програмою, без сертифікату HSK (економлять 1 навчальний рік на вивчення китайської мови)
 2. Два рази на тиждень проводяться додаткові 2 уроки для більш інтенсивного вивчення мови
 3. У студентів є можливість після факультету «Міжнародна економіка» вступити до магістратури в Університет Плімута
 4. Заявки приймаються до 1 серпня

 

Пекінський Університет Цивільного Будівництва та АрхітектуриПекінський Університет Цивільного Будівництва та Архітектури (BUCEA)

http://english.bucea.edu.cn

Загальна інформація. Пекінський Університет Цивільного Будівництва та Архітектури був заснований в 1936 р. як Професійний коледж Будівництва. Ставши інститутом, у 1982-му отримав право від Пекінського Комітету Освіти видавати ступінь бакалавра, а через 4 роки і ступінь магістра.  У 2004 отримав ліцензію на прийом іноземних студентів. А у 2013 році отримав сучасну назву. Університет має два кампуси: Західний і Дасін Кампус, територія яких  займає площу в тисячі квадратних метрів.До послуг студентів – бібліотека, фонди якої налічують 1,5 млн томів книг і 1000 видів іноземних і вітчизняних журналів.  BUCEA має 9 відділів і 3 викладацьких центри, студенти можуть навчатися на 34 спеціальностях бакалавратури і 12 спеціальностях магістратури.

Міжнародна співпраця. Університет активно підтримує міжнародні академічні обміни і співпрацює з багатьма університетами світу. Найчастіше гостями лекцій стають викладачі-професори із США, Англії, Німеччини та інших країн.  Більшість викладачів мають досвід закордонного стажування із навчання і викладання.  BUCEA встановив і підтримує дружні стосунки з іншими ВИШами  та науково-дослідними інститутами, більш ніж в 20 країнах.

Іноземні студенти, які вступають за нашою програмою, зараховуються без вступних іспитів!

Програма для іноземців з нульовим знанням китайської мови.
На базі 11 класу:

Бакалаврат, факультет економіки і управління будівництва. Спеціальність – Управління бізнесом  

У вартість включено:
– навчання – $2 500;
– додаткові витрати – $2 800 (проживання в 3-х місній кімнаті, підручники, реєстрація за місцем перебування, медичний огляд, державна медичне страхування, віза на 1 рік).

ЗАГАЛЬНА СУМА НАВЧАННЯ – $5 300 

Проживання. Гуртожиток для іноземних студентів знаходиться на території кампусу університету. Студентам пропонуються 3-місні кімнати готельного типу, обладнані всіма необхідними меблями, в кімнаті є телевізор, холодильник, кондиціонер, душ і санвузол.  На поверсі гуртожитку є інтернет, загальна кухня, при бажанні студенти можуть готувати самі. Для загального користування – пральні машини.

 

41012a3fb5f6083faa81f4a9c08ad3b9Пекінський Університет Науки і Інформаційних Технологій

http://english.bistu.edu.cn

Загальна інформація. Пекінський Університет Науки і Інформаційних Технологій був створений 2008 року, навчальний заклад має технічний і управлінський напрямки.  Основна мета – дати хорошу прикладну освіту. В університеті на 32 спеціальностях навчається 12 000 студентів.  Педагогічний склад університету налічує 103 викладача, 15 професорів і 34 доцента, 34 викладача зі ступенем доктор.

Спеціальності для іноземців з нульовим знанням китайської мови.

Пекінський Університет Науки і Інформаційних Технологій пропонує для іноземних студентів (на базі 11 класу) навчання на факультеті Економіки та Менеджменту. 

(Мовні курси + факультет) без вступних іспитів, без сертифіката HSK, з нульовим знанням китайської мови.  Після навчання китайській мові протягом одного семестру студенти здають внутрішній іспит на знання мови.  За умови успішного складання іспиту, отримують можливість зарахування на перший курс з другого семестру і почати вивчати предмети за фахом.

Тривалість навчання: 4 роки, студенти отримують диплом бакалавра (за умови успішного складання іспиту).

Факультет економіки і менеджменту включає в себе два напрямки навчання: Економіка і Менеджмент.

Спеціальності:

 • бухгалтерський облік;
 • фінансове управління;
 • управління на підприємствах;
 • управління людськими ресурсами;
 • економіка ринкового збуту.

Мета цієї спеціальності в тому, щоб забезпечити студентів, що беруть участь в міжнародній комерційній діяльності, торгівлі, бізнесі та інвестиційній діяльності, необхідною підготовкою в ролі лідера і висококваліфікованого фахівця в цій галузі.

Вартість навчання на мовних курсах $ 5 570

У вартість програми входить навчання, проживання, віза, страховка, медичний огляд, книги. Студент, який не досяг 18 років, оплачує додатково опікунство від китайської сторони в розмірі $ 290.

Переваги програми для іноземних студентів:

 1. Студенти зараховуються відразу на 1 курс факультету за програмою Бакалавр, без сертифіката HSK (економлять 1 навчальний рік на навчання китайської мови).
 2. Кожний день у студентів по 6 занять, вони зайняті цілий день. Курс китайської мови на 1 курсі проходить в інтенсивному режимі.
 3. Заявки приймаються до 1 серпня.

Територія кампусу університету включає в себе навчальні корпуси, гуртожитки, бібліотеку, стадіон, спортивний комплекс, їдальню.

Проживання: гуртожиток для іноземних студентів знаходиться на території кампусу університету. Для розселення пропонуються 2-місні кімнати  готельного типу, обладнані всіма необхідними меблями, в кімнаті є телевізор, холодильник, кондиціонер, душ і санвузол.  На поверсі гуртожитку є загальна кухня, при бажанні студенти можуть готувати самі.  Є пральні машини для загального користування.Записатися на консультацію

Вибрати

   Останні новини    Всі новини

Акція від Пекінського Інституту Молодіжної Політики!

Мрієш навчатися у Китаї? Не прогав свого шансу отримати освіту у  Піднебесній за дуже привабливою ціною!!! Факультет «Китайська мова і...

Увага! Сертифікація з польської мови! Поспіши зареєструватися!!

Плануєш цьогоріч стати студентом польського ВИШу? Реєструйся на проходження сертифікації з польської мови. Після оцінювання твоїх знань, ти отримаєш сертифікат,...

З Днем народження нашого вчителя!

Педагог від Бога. Розумна. Винахідлива. Доброзичлива. Ці всі слова - про нашого вчителя польської мови Анастасію Пугіну. Сьогодні вона святкує...

Літо разом з МОЦ «Фелісія». Мовні школи за кордоном

Бажаєш провести канікули з користю? До твоєї уваги мовні літні школи, які організовує Міжнародний освітній центр «Фелісія». Польща, Чехія, Словаччина,...

Освітні виставки-2019. Огляд пропозицій

Друзі! Ми повернулися з виставок «Освіта та кар’єра» та «Навчання за кордоном», які відбувалися у Києві. У заході брали участь...

Семінар «Алгоритм самостійного вступу до польського ВИШу. Крок за кроком»

Інформація для тих, хто бажає вступити до польського ВИШу самостійно!! До вашої уваги семінар та консультації «Алгоритм самостійного вступу до польського...
Залишiть свій номер телефону та наш фахівець вам передзвонить!