"Фелісія" — вчись із задоволенням!

  Логістична олімпіада – 2015!
  27 February, 2015

MWSLiT

УВАГА ! ЛОГІСТИЧНА ОЛІМПІАДА -2015!

 

Стартувала 4 Олімпіада з Логістики! Не пропустіть свій шанс виграти рік безкоштовного навчання в найкращому в Польщі спеціалізованому логістичному Університеті.

Організатори: Miedzynarodowa Wyzsza Szkola Logistyki I Transportu we Wroclawiu (MWSLiT) у партнерстві з проектом «Освіта без кордонів».

Термін проведення: до 10 травня 2015 року.

Тема Олімпіади: Майбутнє за ЛОГІСТИКОЮ.

Цільова аудиторія: Олімпіада розрахована на випускників шкіл, які цікавляться транспортом та логістикою і хочуть пов’язати своє фахове майбутнє із цією областю.

 

УМОВИ ТА ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАДИ:

 1. Олімпіада складається з двох етапів:
 • 1 етап – 4.02.2015 -7.04.2015
 • 2 етап – 17.04.2015 – 10.05.2015

 

 1. Перед кожним етапом конкурсу учасник повинен зареєструватися на сайті (платформі), ознайомитися та погодитись із правилами участі. Кожен учасник конкурсу отримає логін і пароль, які активуються відразу після входу на платформу. УВАГА: всі дані учасника вписуються літерами латинського алфавіту.
 2. Кожен учасник має право на одноразову реєстрацію на платформі Олімпіади. У разі підозри у багаторазовій реєстрації, організатор залишає за собою право зняти учасника з конкурсу.

ПРОХОДЖЕННЯ ОЛІМПІАДИ:

 • 1 етап – складається з тесту (15 питань).

До 2 етапу будуть допущені учасники, які правильно дадуть відповіді хоча б на 50% питань і зроблять це в найкоротший час. По закінченню тесту, учасник автоматично дізнається кількість балів і час ,витрачений на проходження тесту. На другий етап проходить 100 кращих учасників. У разі якщо кілька людей будуть мати однакову кількість балів , вирішальним фактором буде час , витрачений на походження тесту на 1 етапі. Завершення етапу відбудеться 7 квітня 2015 року. У цей день учасники вже не можуть реєструватися на платформі. Організатор залишає за собою право протягом 10 робочих днів проінформувати учасників про результати та подальші дії шляхом відправки електронного листа.

 • 2 етап – віртуальний тест з 15 питань.

Про закінчення даного етапу Олімпіади, відбирається 5 кращих учасників,згідно кількості балів та часу потраченого на проходження тесту. Завершення етапу відбудеться 10 травня 2015 року. У цей день учасники не можуть реєструватися на платформі. Організатор залишає за собою право протягом 5 робочих днів проінформувати учасників про результати та подальші дії шляхом відправки електронного листа.

Остаточне оголошення переможців т нагородження відбуватиметься у Вроцлаві на Церемонії Інавгурації академічного року 2015/2016, що пройде в період 1-7 жовтня 2015.

НАГОРОДИ:

MWSLIT:

1 місце (один учасник)

 • безкоштовний рік навчання в MWSLIT на факультеті Логістики;
 • безкоштовний літній курс польської мови (серпень-вересень);
 • планшет;
 • семестр безкоштовного навчання в MWSLIT на факультеті Логістики;
 • подарунковий набір з атрибутикою ВНЗ.

2 місце (один учасник)

 • планшет;
 • семестр безкоштовного навчання в MWSLIT на факультеті Логістики;
 • безкоштовний курс польської мови (серпень – вересень);
 • подарунковий набір з атрибутикою ВНЗ.

3 місце (для трьох учасників )

 • безкоштовний літній курс польської мови (серпень-вересень);
 • подарунковий набір з атрибутикою ВНЗ.

Обов’язковою  умовою отримання нагороди є присутність на Урочистій церемонії інавгурації.

Проект «Освіта без кордонів»:

 • три кращих учасники Олімпіади, які вирішили розпочати навчання в MWSLIT та беруть участь у вступній компанії за допомогою проекту «Освіта без кордонів» звільняються від оплати другої частини суми договору.
 • ВСІ учасники Олімпіади, які розпочнуть навчання в MWSLIT, отримають 5% знижки на послуги проекту «Освіта без кордонів»

 

Друзі не зволікаємо!

Реєструємося на офіційному сайті Олімпіади: http://olimpiada3.eu/ вже сьогодні!!!

cUdEAPydYjU

   Останні новини    Всі новини

Літо разом з МОЦ «Фелісія». Мовні школи за кордоном

Бажаєш провести канікули з користю? До твоєї уваги мовні літні школи, які організовує Міжнародний освітній центр «Фелісія». Польща, Чехія, Словаччина,...

Освітні виставки-2019. Огляд пропозицій

Друзі! Ми повернулися з виставок «Освіта та кар’єра» та «Навчання за кордоном», які відбувалися у Києві. У заході брали участь...

Семінар «Алгоритм самостійного вступу до польського ВИШу. Крок за кроком»

Інформація для тих, хто бажає вступити до польського ВИШу самостійно!! До вашої уваги семінар та консультації «Алгоритм самостійного вступу до польського...

Університет економіки м. Бидгощ (WSG) дарує подарунки!

Приємна новина! 8 і 9 квітня відбудуться зустрічі з нашим партнером, представником Університету економіки (WSG, м. Бидгощ)! У тебе є...

Навчайтесь у Канаді разом з Міжнародним освітнім центром «Фелісія»!

Друзі! Ділимося з вами хорошою новиною - у нас з’явився новий освітній партнер з Канади - Confederation College. Навчальний заклад, який...

Рекрутація 2019/2020: акції, знижки, нові напрямки навчання від Collegium da Vinci, м. Познань (Польща)

Друзі! У польських ВИШах триває набір студентів і сьогодні ми Вас познайомимо із пропозиціями від Collegium da Vinci (Вища Школа...
Залишiть свій номер телефону та наш фахівець вам передзвонить!