"Фелісія" — вчись із задоволенням!

  Логістична олімпіада – 2015!
  27 February, 2015

MWSLiT

УВАГА ! ЛОГІСТИЧНА ОЛІМПІАДА -2015!

 

Стартувала 4 Олімпіада з Логістики! Не пропустіть свій шанс виграти рік безкоштовного навчання в найкращому в Польщі спеціалізованому логістичному Університеті.

Організатори: Miedzynarodowa Wyzsza Szkola Logistyki I Transportu we Wroclawiu (MWSLiT) у партнерстві з проектом «Освіта без кордонів».

Термін проведення: до 10 травня 2015 року.

Тема Олімпіади: Майбутнє за ЛОГІСТИКОЮ.

Цільова аудиторія: Олімпіада розрахована на випускників шкіл, які цікавляться транспортом та логістикою і хочуть пов’язати своє фахове майбутнє із цією областю.

 

УМОВИ ТА ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАДИ:

 1. Олімпіада складається з двох етапів:
 • 1 етап – 4.02.2015 -7.04.2015
 • 2 етап – 17.04.2015 – 10.05.2015

 

 1. Перед кожним етапом конкурсу учасник повинен зареєструватися на сайті (платформі), ознайомитися та погодитись із правилами участі. Кожен учасник конкурсу отримає логін і пароль, які активуються відразу після входу на платформу. УВАГА: всі дані учасника вписуються літерами латинського алфавіту.
 2. Кожен учасник має право на одноразову реєстрацію на платформі Олімпіади. У разі підозри у багаторазовій реєстрації, організатор залишає за собою право зняти учасника з конкурсу.

ПРОХОДЖЕННЯ ОЛІМПІАДИ:

 • 1 етап – складається з тесту (15 питань).

До 2 етапу будуть допущені учасники, які правильно дадуть відповіді хоча б на 50% питань і зроблять це в найкоротший час. По закінченню тесту, учасник автоматично дізнається кількість балів і час ,витрачений на проходження тесту. На другий етап проходить 100 кращих учасників. У разі якщо кілька людей будуть мати однакову кількість балів , вирішальним фактором буде час , витрачений на походження тесту на 1 етапі. Завершення етапу відбудеться 7 квітня 2015 року. У цей день учасники вже не можуть реєструватися на платформі. Організатор залишає за собою право протягом 10 робочих днів проінформувати учасників про результати та подальші дії шляхом відправки електронного листа.

 • 2 етап – віртуальний тест з 15 питань.

Про закінчення даного етапу Олімпіади, відбирається 5 кращих учасників,згідно кількості балів та часу потраченого на проходження тесту. Завершення етапу відбудеться 10 травня 2015 року. У цей день учасники не можуть реєструватися на платформі. Організатор залишає за собою право протягом 5 робочих днів проінформувати учасників про результати та подальші дії шляхом відправки електронного листа.

Остаточне оголошення переможців т нагородження відбуватиметься у Вроцлаві на Церемонії Інавгурації академічного року 2015/2016, що пройде в період 1-7 жовтня 2015.

НАГОРОДИ:

MWSLIT:

1 місце (один учасник)

 • безкоштовний рік навчання в MWSLIT на факультеті Логістики;
 • безкоштовний літній курс польської мови (серпень-вересень);
 • планшет;
 • семестр безкоштовного навчання в MWSLIT на факультеті Логістики;
 • подарунковий набір з атрибутикою ВНЗ.

2 місце (один учасник)

 • планшет;
 • семестр безкоштовного навчання в MWSLIT на факультеті Логістики;
 • безкоштовний курс польської мови (серпень – вересень);
 • подарунковий набір з атрибутикою ВНЗ.

3 місце (для трьох учасників )

 • безкоштовний літній курс польської мови (серпень-вересень);
 • подарунковий набір з атрибутикою ВНЗ.

Обов’язковою  умовою отримання нагороди є присутність на Урочистій церемонії інавгурації.

Проект «Освіта без кордонів»:

 • три кращих учасники Олімпіади, які вирішили розпочати навчання в MWSLIT та беруть участь у вступній компанії за допомогою проекту «Освіта без кордонів» звільняються від оплати другої частини суми договору.
 • ВСІ учасники Олімпіади, які розпочнуть навчання в MWSLIT, отримають 5% знижки на послуги проекту «Освіта без кордонів»

 

Друзі не зволікаємо!

Реєструємося на офіційному сайті Олімпіади: http://olimpiada3.eu/ вже сьогодні!!!

cUdEAPydYjU

   Останні новини    Всі новини

Батьківські збори-2019

У нас відбулися батьківські збори! Вони пройшли дуже продуктивно. На зустрічі ми встигли: Вручити нашим учням сертифікати з відповідним рівнем...

Акція від Пекінського Інституту Молодіжної Політики!

Мрієш навчатися у Китаї? Не прогав свого шансу отримати освіту у  Піднебесній за дуже привабливою ціною!!! Факультет «Китайська мова і...

Увага! Сертифікація з польської мови! Поспіши зареєструватися!!

Плануєш цьогоріч стати студентом польського ВИШу? Реєструйся на проходження сертифікації з польської мови. Після оцінювання твоїх знань, ти отримаєш сертифікат,...

З Днем народження нашого вчителя!

Педагог від Бога. Розумна. Винахідлива. Доброзичлива. Ці всі слова - про нашого вчителя польської мови Анастасію Пугіну. Сьогодні вона святкує...

Літо разом з МОЦ «Фелісія». Мовні школи за кордоном

Бажаєш провести канікули з користю? До твоєї уваги мовні літні школи, які організовує Міжнародний освітній центр «Фелісія». Польща, Чехія, Словаччина,...

Освітні виставки-2019. Огляд пропозицій

Друзі! Ми повернулися з виставок «Освіта та кар’єра» та «Навчання за кордоном», які відбувалися у Києві. У заході брали участь...
Залишiть свій номер телефону та наш фахівець вам передзвонить!